Prodej areálu+zemědělské pozemky

Prodej areálu+zemědělské pozemky
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Kuřimany, Strakonice
  • Velikost: 4900 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 28.10.2017
  • Cena: 2 190 000 Kč
  • Kontakt: rg rg
  • E-mail: prodejarealu@email.cz
  • Telefon: 732450915
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám zemědělský, výrobní nebo skladový areál o celkové ploše 4900 m2, se dvěma stodolami. Zastavěná plocha jedné stodoly 500 m2, druhé stodoly 450 m2. Pozemek i budovy nově zasíťované – elektřina, přípojka obecního vodovodu, septik, dešťová kanalizace. Pozemek je situován u hlavní komunikace ( tedy bezproblémový vjezd i pro nákladní vozy, traktory apod.) na okraji Kuřiman, obce cca 7 km jihovýchodně od Strakonic. Cca 1000 m2 pozemku je zpevněných, zbytek je travnatý. V jedné stodole je nová armovaná betonová podlaha 20cm, pod podlahou je stylový sklep 10x3m, v druhé stodole je podlaha kombinovaná ( cihly+beton) a zděný pochozí a nosný strop. Vhodné pro zemědělství, sklady, dílny, výrobu nebo pro přestavbu na atypické bydlení se širokým zázemím. Případně je v areálu dostatek prostoru pro stavbu nového rodinného domu. K areálu je možné dále pronajmout nebo prodat zemědělské pozemky (louky + orná půda) až do výměry cca 13 ha ( 5ha přímo navazuje na objekt). Pouze vážní zájemci !! RK nevolat, nepsat!! CENA K JEDNÁNÍ 2 190 000,- Kč. Neznámá čísla nezvedám, proto první kontakt SMS (732450915) nebo nejlépe mailem: prodejarealu@email.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-arealu-zemedelske-pozemky. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Strakonice, prodej Strakonice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Strakonice, pozemek Strakonice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Strakonice bez realitky, Kuřimany Strakonice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Strakonice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 190 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: rg rg, e-mail: prodejarealu@email.cz, telefon: 732450915. Inzerát byl aktualizován dne 28.10.2017.

Fotogalerie: Prodej areálu+zemědělské pozemky - prodej pozemek 4900 m2 Kuřimany Strakonice

Prodej areálu+zemědělské pozemky 1 Prodej areálu+zemědělské pozemky 2 Prodej areálu+zemědělské pozemky 3 Prodej areálu+zemědělské pozemky 4 Prodej areálu+zemědělské pozemky 5 Prodej areálu+zemědělské pozemky 6 Prodej areálu+zemědělské pozemky 7 Prodej areálu+zemědělské pozemky 8 Prodej areálu+zemědělské pozemky 9 Prodej areálu+zemědělské pozemky 10 Prodej areálu+zemědělské pozemky 11

Umístění na mapě: Prodej areálu+zemědělské pozemky - prodej pozemek 4900 m2 Kuřimany Strakonice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti