Prodej areálu+zemědělské pozemky

Prodej areálu+zemědělské pozemky
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Kuřimany, Strakonice
  • Velikost: 4900 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 01.01.2017
  • Cena: 2 490 000 Kč
  • Kontakt: rg rg
  • E-mail: prodejarealu@email.cz
  • Telefon: 732450915
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám areál o celkové ploše 4900 m2, se dvěma stodolami. Zastavěná plocha jedné stodoly 500 m2, druhé stodoly 450 m2. Pozemek i budovy nově zasíťované – elektřina, přípojka obecního vodovodu, septik. Pozemek je situován u hlavní komunikace na okraji malé , klidné obce cca 7 km jihovýchodně od Strakonic. Cca 1000 m2 pozemku je zpevněných, zbytek je travnatý. V jedné stodole je nová armovaná betonová podlaha 20cm, v druhé stodole je podlaha kombinovaná ( cihly+beton) a zděný nosný strop. Vhodné pro zemědělství, sklady, dílny, výrobu nebo bydlení. V areálu je dostatek prostoru pro stavbu rodinného domu. K areálu je možné dále pronajmout nebo prodat zemědělské pozemky ( pole a louky) až do výměry cca 13 ha. Pouze vážní zájemci !! RK nevolat, nepsat. Cena k jednání 2 490 000,- Kč. Neznámá čísla nezvedám, proto první kontakt SMS (732450915) nebo nejlépe mailem: prodejarealu@email.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-arealu-zemedelske-pozemky. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Strakonice, prodej Strakonice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Strakonice, pozemek Strakonice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Strakonice bez realitky, Kuřimany Strakonice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Strakonice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 490 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: rg rg, e-mail: prodejarealu@email.cz, telefon: 732450915. Inzerát byl aktualizován dne 01.01.2017.

Fotogalerie: Prodej areálu+zemědělské pozemky - prodej pozemek 4900 m2 Kuřimany Strakonice

Prodej areálu+zemědělské pozemky 1 Prodej areálu+zemědělské pozemky 2 Prodej areálu+zemědělské pozemky 3 Prodej areálu+zemědělské pozemky 4 Prodej areálu+zemědělské pozemky 5 Prodej areálu+zemědělské pozemky 6 Prodej areálu+zemědělské pozemky 7 Prodej areálu+zemědělské pozemky 8 Prodej areálu+zemědělské pozemky 9 Prodej areálu+zemědělské pozemky 10 Prodej areálu+zemědělské pozemky 11

Umístění na mapě: Prodej areálu+zemědělské pozemky - prodej pozemek 4900 m2 Kuřimany Strakonice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti