Prodej bytu 1+1 v ČB.

Prodej bytu 1+1 v ČB.
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Kněžskodvorská, České Budějovice
  • Velikost: 1+1, 41 m2
  • Volný od: 21.02.2018
  • Aktualizace inzerátu: 21.02.2018
  • Cena: 1 590 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Michal
  • E-mail: michal@boars.cz
  • Telefon: 721474742
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáme pěkný byt 1+1, osobní vlastnictví, širší střed Českých Budějovic, mimo sídliště, roh ulic U Trojice, Kněžskodvorská a Pražská tř., ve zděném, starším bytovém domě, umístěný ve 2. nadzemní podlaží bez výtahu. Byt byl rekonstruován v roce 2010. Skladba bytu - celkem plocha bytu 41,1 m2 (včetně sklepa v suterénu domu) - předsíň, kuchyně, pokoj, koupelna s WC, úložné prostory, sklad, sklep. V bytě je dále – topení a ohřev vody plyn, termostat, podlahy dřevo, PVC, dlažby a obklady, sporák na plyn, okna izolační–plast, zařízená kuchyňská linka, sporák plyn, domácí telefon, hladké štuky, vysoké stropy, v pokoji úložné prostory, nebo prostor na spaní „v patře“, vlastní kotel a další…….. V domě je společenství vlastníků jednotek, o budovu a jednotky se stará správce budovy MATY. Kompletní měsíční náklady na provoz tohoto bytu jsou cca 2.500,-- Kč (záleží na spotřebě elektřiny a plynu). Okolí domu: veškerá občanská vybavenost (obchodní centrum IGY, OD Družba, zdravotní středisko, atd. – vše do 250 m), vzdálenost MHD (100 m), parkování u domu. Můžeme doporučit – volný, ihned k nastěhování. Cena je včetně provize RK a právních služeb. Případnou HYPO vyřídíme. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-1-1-v-cb. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt České Budějovice, prodej České Budějovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt České Budějovice od realitky, Kněžskodvorská České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 590 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jiří Michal, e-mail: michal@boars.cz, telefon: 721474742. Inzerát byl aktualizován dne 21.02.2018.

Fotogalerie: Prodej bytu 1+1 v ČB. - prodej byt 1+1, 41 m2 Kněžskodvorská České Budějovice

Prodej bytu 1+1 v ČB. 1 Prodej bytu 1+1 v ČB. 2 Prodej bytu 1+1 v ČB. 3 Prodej bytu 1+1 v ČB. 4 Prodej bytu 1+1 v ČB. 5 Prodej bytu 1+1 v ČB. 6 Prodej bytu 1+1 v ČB. 7

Umístění na mapě: Prodej bytu 1+1 v ČB. - prodej byt 1+1, 41 m2 Kněžskodvorská České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti