Prodej bytu 2+1, 45 m2, Postřelmov

Prodej bytu 2+1, 45 m2, Postřelmov
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Postřelmov
  • Velikost: 2+1, 45 m2
  • Volný od: 02.10.2017
  • Aktualizace inzerátu: 02.10.2017
  • Cena: 1 400 000 Kč
  • Kontakt: Barbora Fišnarová
  • E-mail: B.Tomaskova@seznam.cz
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji moderní byt v dispozici 2+1 po rekonstrukci v Postřelmově. Rekonstrukce zahrnuje např. zděné jádro s vanou, umývadlem vč. skříněk a závěsným WC, nové podlahy, snížení stropu SDK podhledem s osvětlením, kuchyňskou linku včetně sporáku a lednice, nové vstupní i vnitřní dveře, plastová okna. Jedná se o byt v 1. nadzemním podlaží v panelovém domě v žádané lokalitě města. V bytě je dodávka tepla a teplé vody řešena v rámci napojení na domácí plynovou kotelnu. Předností bytu jsou nejenom nízké provozní náklady, ale i jeho prosluněnost vzhledem k orientaci oken bytu na JV. K bytu náleží sklepní kóje. Docházková vzdálenost do centra města, které má plnou občanskou vybavenost, je 5 minut. Rekonstrukce domu proběhla v letech 2010 (zateplení, fasáda, okna, kotel) - vše je splaceno, k domu se neváže žádný úvěr. Na prohlídce je možné se dohodnout. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-1-45-m2-postrelmov. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Postřelmov, prodej Postřelmov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Postřelmov, byt Postřelmov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Postřelmov bez realitky, Postřelmov, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Postřelmov. Požadovaná cena nemovitosti je 1 400 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Barbora Fišnarová, e-mail: B.Tomaskova@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 02.10.2017.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+1, 45 m2, Postřelmov - prodej byt 2+1, 45 m2 Postřelmov

Prodej bytu 2+1, 45 m2, Postřelmov 1 Prodej bytu 2+1, 45 m2, Postřelmov 2 Prodej bytu 2+1, 45 m2, Postřelmov 3 Prodej bytu 2+1, 45 m2, Postřelmov 4

Umístění na mapě: Prodej bytu 2+1, 45 m2, Postřelmov - prodej byt 2+1, 45 m2 Postřelmov

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti