Prodej bytu 2+kk

Prodej bytu 2+kk
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Ledenicka 11, České Budějovice
 • Velikost: 2+kk, 46 m2
 • Volný od: 01.12.2017
 • Aktualizace inzerátu: 02.11.2017
 • Cena: 1 650 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Iveta Zajickova
 • E-mail: iveta.br@seznam.cz
 • Telefon: 724578411
Upravit hledání

Text inzerátu: Byt 2+kk v osobním vlastnictví v Českých Budějovicích v ulici Ledenická, Suché Vrbné. Slunný byt se nachází v prvním patře rekonstruovaného domu s novou střechou, rozvody, fasádou, plastovými okny… Vstupní chodba k hlavnímu pokoji s kuchyňským koutem a moderní linkou s el. troubou a sklokeramickou deskou, ložnice, koupelna s wc, automatickou pračkou a masážním sprchovým koutem. Vytápění plynové, ohřev vody elektrickým bojlerem. Součástí bytu je sklep o rozloze cca 7 m2 a komora na podestě. K bytu náleží i podíl na společné zahradě. Možnost bezproblémového parkování před domem. Nízké náklady na provoz a klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti jsou klady, které oceníte. Rozloha bytu je 46 m2.Volný po dohodě. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-kk-14. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt České Budějovice, prodej České Budějovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt České Budějovice bez realitky, Ledenicka 11 České Budějovice, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt se zahradou a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 650 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Iveta Zajickova, e-mail: iveta.br@seznam.cz, telefon: 724578411. Inzerát byl aktualizován dne 02.11.2017.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+kk - prodej byt 2+kk, 46 m2 se zahradou Ledenicka 11 České Budějovice

Prodej bytu 2+kk 1 Prodej bytu 2+kk 2 Prodej bytu 2+kk 3 Prodej bytu 2+kk 4 Prodej bytu 2+kk 5 Prodej bytu 2+kk 6 Prodej bytu 2+kk 7 Prodej bytu 2+kk 8 Prodej bytu 2+kk 9 Prodej bytu 2+kk 10

Umístění na mapě: Prodej bytu 2+kk - prodej byt 2+kk, 46 m2 se zahradou Ledenicka 11 České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti