Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy

Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Kroměříž - Kotojedy
 • Velikost: 2+kk, 35 m2
 • Volný od: 11.08.2017
 • Aktualizace inzerátu: 11.08.2017
 • Cena: 1 350 000 Kč
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Michala Talášková
 • E-mail: info@rkdomino.cz
 • Telefon: 777609890
Upravit hledání

Text inzerátu: Realitní kancelář DOMINO, s.r.o. - Nabízíme k prodeji dřevostavbu bytu 2+kk, OV, v lokalitě Kroměříž - Kotojedy. Byt se nachází v přízemí, výměra činí 35 m2. Kuchyně je spojená s obývacím pokojem, ložnice, ze které je vstup na zahrádku o výměře 52 m2. Koupelna s vanou, samostatné WC a komora. Byt má elektrické podlahové vytápění, v pokojích je plovoucí podlaha, kuchyni a koupelně dlažba. Nízké provozní náklady. PENB nebyl zatím předložen, proto uvádíme třídu G. K bytu patří společný úložný prostor na kola a jedno parkovací místo před domem. Byt je vhodný i jako investice. Jedná se o klidnou a vyhledávanou lokalitu s dobrou dostupností do centra. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-2-kk-ov-kotojedy. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Kroměříž - Kotojedy, prodej Kroměříž - Kotojedy, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Kroměříž - Kotojedy, byt Kroměříž - Kotojedy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Kroměříž - Kotojedy od realitky, Kroměříž - Kotojedy, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s garáží se zahradou a nabízím byt Kroměříž - Kotojedy. Požadovaná cena nemovitosti je 1 350 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Michala Talášková, e-mail: info@rkdomino.cz, telefon: 777609890. Inzerát byl aktualizován dne 11.08.2017.

Fotogalerie: Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy - prodej byt 2+kk, 35 m2 s garáží se zahradou Kroměříž - Kotojedy

Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 1 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 2 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 3 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 4 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 5 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 6 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 7 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 8 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 9 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 10 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 11 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 12 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 13 Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy 14

Umístění na mapě: Prodej bytu 2+kk,OV, Kotojedy - prodej byt 2+kk, 35 m2 s garáží se zahradou Kroměříž - Kotojedy

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti