Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany

Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Májová, Teplice
 • Velikost: 3+1, 58 m2
 • Volný od: 02.02.2016
 • Aktualizace inzerátu: 08.02.2017
 • Cena: 525 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Kateřina Šťastná
 • E-mail: k.simkova@bydletrychle.com
 • Telefon: 777707192
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 s velkým balkónem v přízemí o výměře 58 m2 v atraktivní části obce Teplice - Trnovany, ul. Májová. V kuchyni zabudována cca 2 roky stará kuchyňská linka na míru, jinak je byt v původním, ale slušném stavu s částečnými úpravami (např. položení nového linolea v kuchyni a na chodbě). Umakartové, ale zachovalé jádro. Okna kuchyně a obývacího pokoje s balkónem jsou umístěny na jih, zbylé místnosti na sever. Byt zůstane částečně zařízen (obýváková stěna, svítidla, kuchyňský stůl a židle, válenda). V oknech směřovaných na sever (nejlepší umístění pro ložnici a příp. dětský pokoj) jsou instalovány sítě proti hmyzu. Nízké náklady na bydlení. Bytu náleží sklepní kóje. Dům je po celkové rekonstrukci - plastová okna, vchodové dveře na čip, zateplená fasáda, nová střecha. Byt zatím nelze odkoupit do osobního vlastnictví. Volný ihned. Anuita uhrazena. Autobusová zastávka před domem. Parkování u domu zcela bez problémů. V blízkosti zdravotní středisko, obchody jako jsou Billa, Kaufland, Obi,... Cena včetně provize RK. V případě potřeby financování zajistíme zdarma. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-3-1-l-teplice-trnovany. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Teplice, prodej Teplice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Teplice, byt Teplice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Teplice od realitky, Májová Teplice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Teplice. Požadovaná cena nemovitosti je 525 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Kateřina Šťastná, e-mail: k.simkova@bydletrychle.com, telefon: 777707192. Inzerát byl aktualizován dne 08.02.2017.

Fotogalerie: Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany - prodej byt 3+1, 58 m2 s balkonem Májová Teplice

Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany 1 Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany 2 Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany 3 Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany 4 Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany 5 Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany 6 Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany 7

Umístění na mapě: Prodej bytu 3+1+L Teplice-Trnovany - prodej byt 3+1, 58 m2 s balkonem Májová Teplice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti