Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice

Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Prachovice
 • Velikost: 3+1, 76 m2
 • Volný od: 02.02.2015
 • Aktualizace inzerátu: 31.08.2016
 • Cena: 1 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Radka Zelenková
 • E-mail: radka.zelenkova@rk-kubat.cz
 • Telefon: 602 455 653
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji prostorný cihlový byt 3+1 v OV o velikosti 76m2. Popis nemovitosti Byt se nachází v 1. NP bytového domu, který prochází velkou revitalizací, která zahrnuje celkové zateplení domu, vč. venkovních omítek, střešní krytiny, vchodové dveře, takže dům je ve velmi dobrém technickém stavu. Byt je po částečné rekonstrukci, při které proběhla výměna oken včetně žaluzií, kuchyňské linky, plovoucí podlahy a elektrických jističů. U bytu oceníte komoru,dva velké sklepy, užívání oplocené zahrádky a vlastní parkoviště. Byt je vytápěn plynovým kotlem nebo možnost topení v krbových kamnech. V blízkosti obchod,škola, školka. Snadná dostupnost do Heřmanova Městce. Doporučuji prohlídku. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-3-1-v-obci-prachovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Prachovice, prodej Prachovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Prachovice, byt Prachovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Prachovice od realitky, Prachovice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt se zahradou a nabízím byt Prachovice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Radka Zelenková, e-mail: radka.zelenkova@rk-kubat.cz, telefon: 602 455 653. Inzerát byl aktualizován dne 31.08.2016.

Fotogalerie: Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice - prodej byt 3+1, 76 m2 se zahradou Prachovice

Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice 1 Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice 2 Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice 3 Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice 4 Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice 5 Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice 6 Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice 7 Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice 8 Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice 9

Umístění na mapě: Prodej bytu 3+1 v obci Prachovice - prodej byt 3+1, 76 m2 se zahradou Prachovice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti