Prodej bytu Kolín

Prodej bytu Kolín
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Na Magistrále, Kolín
  • Velikost: 2+1, 60 m2
  • Volný od: 09.10.2017
  • Aktualizace inzerátu: 09.10.2017
  • Cena: 1 900 000 Kč
  • Kontakt: Martina Fuková
  • E-mail: kolin.byt.prodej@seznam.cz
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáváme byt: původně 3+1 upravený na 2+1 v osobním vlastnictví s celkovou podlahovou plochou 60m2 a prostorným sklepem. Bytová jednotka se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu v ulici Na Magistrále v Kolíně. Byt je po kompletní rekonstrukci (rozvody elektro a vody, podlahy, stěny, plastová okna včetně žaluzií). Podlahovou krytinu tvoří v ložnici původní zrenovované dřevěné parkety, obývací pokoj plovoucí podlaha, zbytek dlažba. Byt je téměř kompletně vybaven (viz foto) a parkování je možné přímo před vchodem do domu. V blízkosti bytu je veškerá občanská vybavenost a vynikající dostupnost MHD. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-bytu-kolin. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Kolín, prodej Kolín, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kolín, byt Kolín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Kolín bez realitky, Na Magistrále Kolín, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Kolín. Požadovaná cena nemovitosti je 1 900 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Martina Fuková, e-mail: kolin.byt.prodej@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 09.10.2017.

Fotogalerie: Prodej bytu Kolín - prodej byt 2+1, 60 m2 Na Magistrále Kolín

Prodej bytu Kolín 1 Prodej bytu Kolín 2 Prodej bytu Kolín 3 Prodej bytu Kolín 4 Prodej bytu Kolín 5 Prodej bytu Kolín 6 Prodej bytu Kolín 7 Prodej bytu Kolín 8 Prodej bytu Kolín 9 Prodej bytu Kolín 10 Prodej bytu Kolín 11 Prodej bytu Kolín 12 Prodej bytu Kolín 13 Prodej bytu Kolín 14 Prodej bytu Kolín 15 Prodej bytu Kolín 16 Prodej bytu Kolín 17

Umístění na mapě: Prodej bytu Kolín - prodej byt 2+1, 60 m2 Na Magistrále Kolín

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti