Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily

Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Semily
  • Velikost: 2+1, 112 m2
  • Volný od: 02.02.2015
  • Aktualizace inzerátu: 20.11.2016
  • Cena: 1 350 000 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej rodinného domu (chalupy) s velkou zahradou, v obci Komárov, okres Semily. Dům o dispozici 2+1 se nachází na pozemku o celkové výměře 1.978m2 v rekreační části obce. V přízemí domu je k dispozici jeden pokoj, kuchyně, koupelna, WC a předsíň. Jsou zde i 2 pokoje, které jsou určené k celkové rekonstrukci. Na přízemí navazuje stodola (40m2), kterou lze přestavět například na dílnu. V podkroví se nachází jeden pokoj, druhá část je nyní využívána jako půda. Topení je zajištěno akumulačními kamny a kamny na dřevo. Velkou výhodou je velký pozemek a možnost zajet autem až k domu. Díky své poloze poblíž lesa je dům vhodný pro rekreaci, po rekonstrukci ho lze využívat na celoroční bydlení. Obec se nachází v Libereckém kraji na pomezí chráněné krajinné oblasti Český ráj. Nedaleký Kozákov nabízí lyžařský areál a mnoho turistických možností. Veškerou občanskou vybavenost najdeme v obci Chuchelna (2 km) nebo v okresním městě Semily (5 km). Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chalupy-chuchelna-okres-semily-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Semily, prodej Semily, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Semily, dům Semily, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Semily od realitky, Semily, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Semily. Požadovaná cena nemovitosti je 1 350 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 20.11.2016.

Fotogalerie: Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily - prodej dům 2+1, 112 m2 se zahradou Semily

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily - prodej dům 2+1, 112 m2 se zahradou Semily

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti