Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily

Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Chuchelna
 • Velikost: 2+1, 112 m2
 • Volný od: 20.11.2016
 • Aktualizace inzerátu: 02.12.2016
 • Cena: 1 200 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: TG Real Estate
 • E-mail: asistentka@tgre.cz
 • Telefon: 734104544
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej rodinného domu (chalupy) s velkou zahradou, v obci Komárov, okres Semily. Dům o dispozici 2+1 se nachází na pozemku o celkové výměře 1.978m2 v rekreační části obce. V přízemí domu je k dispozici jeden pokoj, kuchyně, koupelna, WC a předsíň. Jsou zde i 2 pokoje, které jsou určené k celkové rekonstrukci. Na přízemí navazuje stodola (40m2), kterou lze přestavět například na dílnu. V podkroví se nachází jeden pokoj, druhá část je nyní využívána jako půda. Topení je zajištěno akumulačními kamny a kamny na dřevo. Velkou výhodou je velký pozemek a možnost zajet autem až k domu. Díky své poloze poblíž lesa je dům vhodný pro rekreaci, po rekonstrukci ho lze využívat na celoroční bydlení. Obec se nachází v Libereckém kraji na pomezí chráněné krajinné oblasti Český ráj. Nedaleký Kozákov nabízí lyžařský areál a mnoho turistických možností. Veškerou občanskou vybavenost najdeme v obci Chuchelna (2 km) nebo v okresním městě Semily (5 km). Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chalupy-chuchelna-okres-semily. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Chuchelna, prodej Chuchelna, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Chuchelna, dům Chuchelna, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Chuchelna od realitky, Chuchelna, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Chuchelna. Požadovaná cena nemovitosti je 1 200 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: TG Real Estate, e-mail: asistentka@tgre.cz, telefon: 734104544. Inzerát byl aktualizován dne 02.12.2016.

Fotogalerie: Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily - prodej dům 2+1, 112 m2 se zahradou Chuchelna

Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 1 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 2 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 3 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 4 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 5 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 6 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 7 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 8 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 9 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 10 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 11 Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily 12

Umístění na mapě: Prodej chalupy, Chuchelna, okres Semily - prodej dům 2+1, 112 m2 se zahradou Chuchelna

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti