Prodej chalupy Velké Karlovice.

Prodej chalupy Velké Karlovice.
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Velké Karlovice
  • Velikost: 3+1, 79 m2
  • Volný od: 13.04.2018
  • Aktualizace inzerátu: 13.04.2018
  • Cena: 2 175 000 Kč
  • Kontakt: RKplus RKplus
  • E-mail: rkplus@seznam.cz
  • Telefon: 604920020
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji valašskou chalupu ve Velkých Karlovicích, část Malé Karlovice. V přízemí se nachází veranda, kuchyně, dva pokoje a dřevník. Na poschodí je obytné podkroví. V chalupě je ústřední topení s kotlem na tuhá paliva, v jedné místnosti je krb. Teplá voda je z elektrického průtokového ohřívače. Odpad z WC je veden do septiku. Voda je ze studny. Pozemek 812 m². Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chalupy-velke-karlovice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Velké Karlovice, prodej Velké Karlovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Velké Karlovice, rekreační objekt Velké Karlovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Velké Karlovice od realitky, Velké Karlovice, rekreační objekt od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační objekt a nabízím rekreační objekt Velké Karlovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 175 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: RKplus RKplus, e-mail: rkplus@seznam.cz, telefon: 604920020. Inzerát byl aktualizován dne 13.04.2018.

Fotogalerie: Prodej chalupy Velké Karlovice. - prodej rekreační objekt 3+1, 79 m2 Velké Karlovice

Prodej chalupy Velké Karlovice. 1 Prodej chalupy Velké Karlovice. 2 Prodej chalupy Velké Karlovice. 3 Prodej chalupy Velké Karlovice. 4 Prodej chalupy Velké Karlovice. 5 Prodej chalupy Velké Karlovice. 6 Prodej chalupy Velké Karlovice. 7 Prodej chalupy Velké Karlovice. 8 Prodej chalupy Velké Karlovice. 9 Prodej chalupy Velké Karlovice. 10 Prodej chalupy Velké Karlovice. 11 Prodej chalupy Velké Karlovice. 12 Prodej chalupy Velké Karlovice. 13

Umístění na mapě: Prodej chalupy Velké Karlovice. - prodej rekreační objekt 3+1, 79 m2 Velké Karlovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti