prodej chaty

prodej chaty
 • Typ nemovitosti: rekreační objekt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Doubí u Tábora
 • Velikost: 4+1, 102 m2
 • Volný od: 12.09.2016
 • Aktualizace inzerátu: 12.09.2016
 • Cena: 1 350 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Jaroslav Runt
 • E-mail: jaroslav.runt@volny.cz
 • Telefon: 603301336
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej zděné, prostorné rekreační chaty 4+1 v k. ú. Doubí nad Lužnicí, v malé chatové osadě v blízkosti řeky Lužnice. Chata stojí na oploceném pozemku 388 m2, je ve výborném technickém stavu, celoročně obyvatelná, v r. 2003 prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Zastavěná plocha je 54 m2, obytná plocha 102 m2. V přízemí předsíň, prostorný obývací pokoj s částečně krytou terasou, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a WC, dílna. V podkroví jsou tři samostatné ložnice celkem pro 6 osob, šatna, další úložný prostor, půda a balkon. Chata je zásobována užitkovou vodou z vlastní studny, odpad do jímky, vytápění krbem s rozvodem teplého vzduchu, v koupelně el. podlahové vytápění, el. přípojka 220/380V, zabezpečovací zařízení. Na zahradě se nachází dřevěný domek na zahradní nářadí s přístřeškem na palivové dříví, nadzemní bazén s pískovou filtrací a solárním ohřevem a kompletním příslušenstvím. Chata ihned k obývání, kompletně zařízená a vybavená. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chaty-31. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Doubí u Tábora, prodej Doubí u Tábora, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Doubí u Tábora, rekreační objekt Doubí u Tábora, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Doubí u Tábora bez realitky, Doubí u Tábora, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační objekt s balkonem se zahradou a nabízím rekreační objekt Doubí u Tábora. Požadovaná cena nemovitosti je 1 350 000 Kč. Nemovitost má balkon. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Jaroslav Runt, e-mail: jaroslav.runt@volny.cz, telefon: 603301336. Inzerát byl aktualizován dne 12.09.2016.

Fotogalerie: prodej chaty - prodej rekreační objekt 4+1, 102 m2 s balkonem se zahradou Doubí u Tábora

prodej chaty 1 prodej chaty 2 prodej chaty 3 prodej chaty 4 prodej chaty 5 prodej chaty 6 prodej chaty 7 prodej chaty 8 prodej chaty 9 prodej chaty 10 prodej chaty 11 prodej chaty 12 prodej chaty 13 prodej chaty 14 prodej chaty 15 prodej chaty 16 prodej chaty 17

Umístění na mapě: prodej chaty - prodej rekreační objekt 4+1, 102 m2 s balkonem se zahradou Doubí u Tábora

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti