Prodej chaty na Slapech - Přestavlky

Prodej chaty na Slapech - Přestavlky
 • Typ nemovitosti: rekreační objekt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Slapy
 • Velikost: 4+kk, 45 m2
 • Volný od: 16.11.2016
 • Aktualizace inzerátu: 16.11.2016
 • Cena: 1 250 000 Kč
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Lukáš Dupal
 • E-mail: lukas.dupal@email.cz
 • Telefon: 728903597
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k prodeji chatu v turisticky žádané lokalitě Slapy. Jedná se o velmi klidnou lokalitu. Chata je poslední chatou v chatové oblasti a je možné ji využívat k celoroční rekreaci. Chata má zděnou garáž a technickou místnost o výměře 45m2. Do technické místnosti je přivedena vodovodní přípojka, která je napojena na kuchyň a záchod. V dřevěné nástavbě v 1NP disponuje velký obývací pokoj, ve kterém jsou kamna. Středem celé chaty vede komín pro rovnoměrné vytápění. V obývacím pokoji jsou dveře do zimní zahrady. Další samostatnou místností je prostorná kuchyň. Poslední místností je toaleta s umyvadlem. Odpady jsou svedeny do žumpy. Na chodbě jsou schody do 2NP, kde se nachází 2 pokoje na spaní. Okolo chaty je rozlehlý lesní pozemek o celkové výměře 762m2. Nedaleko vzdálená města Slapy (5km) a Buš (2km) jsou dostupná pro nákupy včetně restauračních zařízení. Pro rekreaci je zde Vodní nádrž Slapy s přístupem na prostorné pláže na Ždáni (1km). Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-chaty-na-slapech-prestavlky. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Slapy, prodej Slapy, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Slapy, rekreační objekt Slapy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Slapy bez realitky, Slapy, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační objekt s garáží se zahradou a nabízím rekreační objekt Slapy. Požadovaná cena nemovitosti je 1 250 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Lukáš Dupal, e-mail: lukas.dupal@email.cz, telefon: 728903597. Inzerát byl aktualizován dne 16.11.2016.

Fotogalerie: Prodej chaty na Slapech - Přestavlky - prodej rekreační objekt 4+kk, 45 m2 s garáží se zahradou Slapy

Prodej chaty na Slapech - Přestavlky 1 Prodej chaty na Slapech - Přestavlky 2 Prodej chaty na Slapech - Přestavlky 3 Prodej chaty na Slapech - Přestavlky 4 Prodej chaty na Slapech - Přestavlky 5 Prodej chaty na Slapech - Přestavlky 6 Prodej chaty na Slapech - Přestavlky 7 Prodej chaty na Slapech - Přestavlky 8

Umístění na mapě: Prodej chaty na Slapech - Přestavlky - prodej rekreační objekt 4+kk, 45 m2 s garáží se zahradou Slapy

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti