Prodej DB 1+1 s lod., ul. Hlinecká, Týn nad Vltavou

Prodej DB 1+1 s lod., ul. Hlinecká, Týn nad Vltavou
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Hlinecká, Týn nad Vltavou
  • Velikost: 1+1, 40 m2
  • Volný od: 14.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 26.09.2016
  • Cena: 540 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej družstevního bytu 1+1 s lodžií, obytná plocha 40 m2, 1. patro, ul. Hlinecká v Týně nad Vltavou ležící 28 km severně od Českých Budějovic na řece Vltavě. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem. Podlahovou krytinu tvoří - PVC a dlažba. K bytu náleží sklep. K dispozici kolárna. Byt je v původním udržovaném stavu. Dům je panelový s výtahem po revitalizaci (PENB - C) - zateplený, plast. okna, výtah. Měsíční náklady na bydlení činní cca 3.200,- Kč. K dispozici ihned. Cena 540.000,- Kč za nemovitost + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-db-1-1-s-lod-ul-hlinecka-tyn-nad-vltavou. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Týn nad Vltavou, prodej Týn nad Vltavou, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Týn nad Vltavou, byt Týn nad Vltavou, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Týn nad Vltavou od realitky, Hlinecká Týn nad Vltavou, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Týn nad Vltavou. Požadovaná cena nemovitosti je 540 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 26.09.2016.

Fotogalerie: Prodej DB 1+1 s lod., ul. Hlinecká, Týn nad Vltavou - prodej byt 1+1, 40 m2 s balkonem Hlinecká Týn nad Vltavou

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej DB 1+1 s lod., ul. Hlinecká, Týn nad Vltavou - prodej byt 1+1, 40 m2 s balkonem Hlinecká Týn nad Vltavou

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti