Prodej domu 2+1 se zahradou, Chrášťany u Týna nad Vltavou

Prodej domu 2+1 se zahradou, Chrášťany u Týna nad Vltavou
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Chrášťany
  • Velikost: 2+1, 594 m2
  • Volný od: 26.09.2017
  • Aktualizace inzerátu: 02.10.2017
  • Cena: 990 000 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej domu dispozičně řešeného 2+1, obytná plocha 60 m2, celková rozloha pozemku 594 m2, v klidné lokalitě v obci Chrášťany ležící zhruba 9 km ssz. od Týna nad Vltavou v okrese České Budějovice. dům je vybavený kuch. linkou s el. sporákem. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - dlažba a beton. Ohřev vody bojlerem. Bez vytápění - možnost krbových kamen, elektrokotle nebo kotle na tuhá paliva. K domu náleží terasa, možnost venkovního parkování a zahrada se studnou o rozloze 448 m2. Dům je přízemní s možností půdní vestavby. Interiér domu prošel v roce 2014 rekonstrukcí - vodoinstalace, elektroinstalace. K dispozici ihned. Cena 990.000,- Kč za nemovitost vč. provize RK (cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí). Možnnost zajištění financování až do výše 100%. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-2-1-se-zahradou-chrastany-u-tyna-nad-vltavou-3. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Chrášťany, prodej Chrášťany, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Chrášťany, dům Chrášťany, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Chrášťany od realitky, Chrášťany, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Chrášťany. Požadovaná cena nemovitosti je 990 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 02.10.2017.

Fotogalerie: Prodej domu 2+1 se zahradou, Chrášťany u Týna nad Vltavou - prodej dům 2+1, 594 m2 se zahradou Chrášťany

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej domu 2+1 se zahradou, Chrášťany u Týna nad Vltavou - prodej dům 2+1, 594 m2 se zahradou Chrášťany

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti