Prodej domu 2+1 se zahradou v obci Chrášťany

Prodej domu 2+1 se zahradou v obci Chrášťany
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Chrášťany
  • Velikost: 2+1, 594 m2
  • Volný od: 27.02.2018
  • Aktualizace inzerátu: 02.03.2018
  • Cena: 990 000 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej domu dispozičně řešeného 2+1, obytná plocha 60 m2, celková rozloha pozemku 594 m2, v klidné lokalitě v obci Chrášťany ležící zhruba 9 km ssz. od Týna nad Vltavou v okrese České Budějovice. dům je vybavený kuch. linkou s el. sporákem. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - dlažba a beton. Ohřev vody bojlerem. Bez vytápění - možnost krbových kamen, elektrokotle nebo kotle na tuhá paliva. K domu náleží terasa, možnost venkovního parkování a zahrada se studnou o rozloze 448 m2. Dům je přízemní s možností půdní vestavby. Interiér domu prošel v roce 2014 rekonstrukcí - vodoinstalace, elektroinstalace. K dispozici ihned. Cena 990.000,- Kč za nemovitost vč. provize RK (cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí). Možnost zajištění financování. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-2-1-se-zahradou-v-obci-chrastany-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Chrášťany, prodej Chrášťany, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Chrášťany, rekreační objekt Chrášťany, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Chrášťany od realitky, Chrášťany, rekreační objekt od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační objekt se zahradou a nabízím rekreační objekt Chrášťany. Požadovaná cena nemovitosti je 990 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 02.03.2018.

Fotogalerie: Prodej domu 2+1 se zahradou v obci Chrášťany - prodej rekreační objekt 2+1, 594 m2 se zahradou Chrášťany

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej domu 2+1 se zahradou v obci Chrášťany - prodej rekreační objekt 2+1, 594 m2 se zahradou Chrášťany

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti