Prodej domu v centru Jičína

Prodej domu v centru Jičína
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Čelakovského 84, Jičín
 • Velikost: 5+1 a větší, 320 m2
 • Volný od: 12.10.2016
 • Aktualizace inzerátu: 12.10.2016
 • Cena: 6 900 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Hana Popeláková
 • E-mail: mirek.popelak@seznam.cz
 • Telefon: 604252513
Upravit hledání

Text inzerátu: Předmětem prodeje je nemovitost v historickém centru okresního města s byty a komerčními prostory, s vysokou frekvencí obchodního a turistického ruchu. Objekt je přístupný z městské zpevněné komunikace a je napojený na veškeré inženýrské sítě. Nemovitost se skládá ze dvou domů, oba domy jsou spojeny společnou chodbou. V předním domě se v prvním patřen nachází bytová jednotka 1. kategorie o velikosti 91 m2. Byt je tvořen 4 pokoji, kuchyní, WC a koupelnou. Je vybaven plynovým topením s centrálním ohřevem vody, kuchyňskou linkou, sporákem a zavedeným internetem. Nad bytem se nachází půdní prostory. V přízemí domu jsou pak komerční prostory o celkové rozloze 91 m2. Pod polovinou domu je sklep s klenbovým stropem. Ve druhém zadním domě se v prvním patře nachází byt 2. kategorie o velikosti 50 m2. Byt je tvořen dvěma pokoji, kuchyní, WC a koupelnou. Vybavení tvoří plynové topení s centrálním ohřevem vody, kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. V přízemí jsou pak komerční prostory o celkové rozloze 80 m2. Také v tomto domě je půdní prostor. Bližší informace sdělíme při osobní prohlídce. Při rychlém jednání možná sleva. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-v-centru-jicina. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Jičín, prodej Jičín, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Jičín, dům Jičín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Jičín bez realitky, Čelakovského 84 Jičín, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům s balkonem a nabízím dům Jičín. Požadovaná cena nemovitosti je 6 900 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Hana Popeláková, e-mail: mirek.popelak@seznam.cz, telefon: 604252513. Inzerát byl aktualizován dne 12.10.2016.

Fotogalerie: Prodej domu v centru Jičína - prodej dům 5+1 a větší, 320 m2 s balkonem Čelakovského 84 Jičín

Prodej domu v centru Jičína 1 Prodej domu v centru Jičína 2 Prodej domu v centru Jičína 3 Prodej domu v centru Jičína 4 Prodej domu v centru Jičína 5 Prodej domu v centru Jičína 6 Prodej domu v centru Jičína 7 Prodej domu v centru Jičína 8 Prodej domu v centru Jičína 9

Umístění na mapě: Prodej domu v centru Jičína - prodej dům 5+1 a větší, 320 m2 s balkonem Čelakovského 84 Jičín

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti