Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram

Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Chraštice 19, Chraštice
 • Velikost: 105 m2
 • Volný od: 30.05.2017
 • Aktualizace inzerátu: 30.05.2017
 • Cena: 1 400 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Roman Havasi
 • E-mail: info@tedox.cz
 • Telefon: 777136265
Upravit hledání

Text inzerátu: Dvoupodlažní částečně zrekonstruovaný (na ca 80%) dům v obci Chraštice, ležící v blízkosti silnice R4 (Praha - Strakonice). Dům je částečně podsklepen a disponuje půdou. V přízemí je byt 2+KK ca 45 m2 s vlastním sociálním zařízením, v 1. patře byt 2+1 ca 60 m2 s vlastním sociálním zařízením. Topení je vyřešeno přímotopy. K domu přiléhá stodola a dvůr. Celková výměra pozemku je 464 m2. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-domu-v-chrasticich-okr-pribram. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Chraštice, prodej Chraštice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Chraštice, dům Chraštice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Chraštice bez realitky, Chraštice 19 Chraštice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Chraštice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 400 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Roman Havasi, e-mail: info@tedox.cz, telefon: 777136265. Inzerát byl aktualizován dne 30.05.2017.

Fotogalerie: Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram - prodej dům 105 m2 se zahradou Chraštice 19 Chraštice

Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 1 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 2 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 3 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 4 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 5 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 6 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 7 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 8 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 9 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 10 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 11 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 12 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 13 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 14 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 15 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 16 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 17 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 18 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 19 Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram 20

Umístění na mapě: Prodej domu v Chrašticích, okr. Příbram - prodej dům 105 m2 se zahradou Chraštice 19 Chraštice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti