Prodej družstevního bytu 4+1 na ul. Hrdinů ve Vidnavě

Prodej družstevního bytu 4+1 na ul. Hrdinů ve Vidnavě
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Hrdinů, Vidnava
  • Velikost: 4+1, 72 m2
  • Volný od: 07.06.2017
  • Aktualizace inzerátu: 02.08.2017
  • Cena: 550 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji družstevní podíl k bytu 4+1 s balkónem o výměře 72 m2, na ulici Hrdinů ve Vidnavě. Byt se nachází ve 4 NP revitalizovaného, panelového domu a je po celkové rekonstrukci ( plastová okna, nová koupelna s vanou i sprchovým koutem, kuchyně, dveře atd.). K bytu velký sklep o výměře cca 10 m2. Vytápění ústřední dálkové (dům má vlastní kotelnu), ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. Na podlaze položena dlažba a lino. Velmi pěkný, zrekonstruovaný byt nedaleko náměstí. K nastěhování po dohodě! Zveme Vás na nezávaznou prohlídku, kde Vám rádi sdělíme další informace. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-druzstevniho-bytu-4-1-na-ul-hrdinu-ve-vidnave. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Vidnava, prodej Vidnava, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Vidnava, byt Vidnava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Vidnava od realitky, Hrdinů Vidnava, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Vidnava. Požadovaná cena nemovitosti je 550 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 02.08.2017.

Fotogalerie: Prodej družstevního bytu 4+1 na ul. Hrdinů ve Vidnavě - prodej byt 4+1, 72 m2 s balkonem Hrdinů Vidnava

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej družstevního bytu 4+1 na ul. Hrdinů ve Vidnavě - prodej byt 4+1, 72 m2 s balkonem Hrdinů Vidnava

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti