Prodej družstevního bytu 4+1 s balkónem v Ústí nad Labem

Prodej družstevního bytu 4+1 s balkónem v Ústí nad Labem
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Ústí nad Labem
  • Velikost: 4+1, 84 m2
  • Volný od: 08.02.2017
  • Aktualizace inzerátu: 17.02.2017
  • Cena: 659 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji družstevní byt 4+1 s balkónem s možností odkupu do OV v Ústí nad Labem v klidné části Krásného Března, ul. Na Sklípku. Jedná se o byt ve 4. nadzemním podlaží panelového domu o rozloze 84 m2 s krásným výhledem. Byt má okna na východní stranu. Zděné jádro, jinak byt bez úprav, vhodný k rekonstrukci dle vlastního přání. Celý dům je po celkové rekonstrukci (zateplená fasáda, plastová okna, ...). K bytu náleží 2 sklepní kóje. Volný je po dohodě. Anuita uhrazena, pouze úvěr na zateplení domu. Dům se nachází v blízkosti přírody na kraji sídliště, kousek od lesa. Nedaleko jsou též obchody, škola, školka a trolejbusová zastávka. Parkování na sídlišti bez problémů. Cena včetně provize RK. V případě potřeby financování zajistíme zdarma. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-druzstevniho-bytu-4-1-s-balkonem-v-usti-nad-labem. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Ústí nad Labem, prodej Ústí nad Labem, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ústí nad Labem, byt Ústí nad Labem, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Ústí nad Labem od realitky, Ústí nad Labem, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Ústí nad Labem. Požadovaná cena nemovitosti je 659 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 17.02.2017.

Fotogalerie: Prodej družstevního bytu 4+1 s balkónem v Ústí nad Labem - prodej byt 4+1, 84 m2 s balkonem Ústí nad Labem

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej družstevního bytu 4+1 s balkónem v Ústí nad Labem - prodej byt 4+1, 84 m2 s balkonem Ústí nad Labem

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti