Prodej Dum Hýskov.okr Beroun

Prodej Dum Hýskov.okr Beroun
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Na Krétě , Hýskov
 • Velikost: 5+1 a větší, 391 m2
 • Volný od: 02.11.2017
 • Aktualizace inzerátu: 07.11.2017
 • Cena: 3 990 000 Kč
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Kamil Čehovský
 • E-mail: k.cehovsky@home4people.cz
 • Telefon: 603313176
Upravit hledání

Text inzerátu: Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu 5+1 s terasou, garáží a bazénem o celkové ploše 391 m² v obci Hýskov. Dispozice domu v přízemí se nachází vstupní chodba, koupelna s vanou, samostatné WC, kuchyně s jídelním koutem na míru ve starém stylu, obývací pokoj a ložnice s přiznanými trámy, šatna, technická místnost, spíž a druhý vchod na dvůr, s chodby se po schodišti vejde do půdní vestavby kde jsou 3 dětské pokoje s přiznanými trámy a příprava na druhou koupelnu a funkčním WC. Dům je částečně podsklepený s technickým zázemím v suterénu. Z inženýrských sítí elektřina 220/380 V, plyn, voda, studna, kanalizace, topení plynovým kotlem. K domu náleží ještě garáž pro 2 auta a technické zázemí a vnitřní altán s krbem a kamny a venkovní altán s posezením před bazénem. Bazén o velikosti 3 metry na délku a 1,30 na výšku. Velmi dobrá dostupnost do Berouna a Prahy pravidelné spoje linky B., Beroun 4 Km, D5 6 Km. V obci veškerá občanská vybavenost MŠ, ZŠ, obchody, restaurace. Více informací u makléře. Cena k jednání. Ev. číslo: 23577 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-dum-hyskov-okr-beroun. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Hýskov , prodej Hýskov , prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Hýskov , dům Hýskov , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Hýskov od realitky, Na Krétě Hýskov , dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Hýskov . Požadovaná cena nemovitosti je 3 990 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Kamil Čehovský, e-mail: k.cehovsky@home4people.cz, telefon: 603313176. Inzerát byl aktualizován dne 07.11.2017.

Fotogalerie: Prodej Dum Hýskov.okr Beroun - prodej dům 5+1 a větší, 391 m2 s garáží se zahradou Na Krétě Hýskov

Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 1 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 2 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 3 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 4 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 5 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 6 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 7 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 8 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 9 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 10 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 11 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 12 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 13 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 14 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 15 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 16 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 17 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 18 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 19 Prodej Dum Hýskov.okr Beroun 20

Umístění na mapě: Prodej Dum Hýskov.okr Beroun - prodej dům 5+1 a větší, 391 m2 s garáží se zahradou Na Krétě Hýskov

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti