Prodej Garáž, Valašské Meziříčí, M. Alše

Prodej Garáž, Valašské Meziříčí, M. Alše
  • Typ nemovitosti: garáž
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: M. Alše, Valašské Meziříčí
  • Velikost: 20 m2
  • Volný od: 15.01.2017
  • Aktualizace inzerátu: 15.01.2017
  • Cena: 130 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji zděnou řadovou garáž ve Valašském Meziříčí, ul. M. Alše. Garáž je na vlastním pozemku o výměře 20 m2 se zavedenou elektřinou 220 V a vlastními elektrickými hodinami. Garáž je velmi dobrém stavu se 3 zářivkovými světly a čtyřmi zásuvkami. Šířka vrat je 219 cm, výška 191 cm, vnitřní rozměry garáže 613x280 cm. Doporučujeme prohlídku. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-garaz-valasske-mezirici-m-alse-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, garáž, nemovitosti prodej, hledám garáž Valašské Meziříčí, prodej Valašské Meziříčí, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Valašské Meziříčí, garáž Valašské Meziříčí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej garáž Valašské Meziříčí od realitky, M. Alše Valašské Meziříčí, garáž od makléře nebo RK, inzerát prodej garáž a nabízím garáž Valašské Meziříčí. Požadovaná cena nemovitosti je 130 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jiří Váhala, e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 15.01.2017.

Fotogalerie: Prodej Garáž, Valašské Meziříčí, M. Alše - prodej garáž 20 m2 M. Alše Valašské Meziříčí

Prodej Garáž, Valašské Meziříčí, M. Alše 1 Prodej Garáž, Valašské Meziříčí, M. Alše 2 Prodej Garáž, Valašské Meziříčí, M. Alše 3 Prodej Garáž, Valašské Meziříčí, M. Alše 4

Umístění na mapě: Prodej Garáž, Valašské Meziříčí, M. Alše - prodej garáž 20 m2 M. Alše Valašské Meziříčí

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti