Prodej garsoniéry v DV, ul. U Trojice, Č. Budějovice

Prodej garsoniéry v DV, ul. U Trojice, Č. Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: U Trojice, České Budějovice
  • Velikost: 1+kk, 21 m2
  • Volný od: 09.12.2016
  • Aktualizace inzerátu: 03.01.2017
  • Cena: 1 200 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej garsoniéry v družstevním vlastnictví, 21 m2, 3. patro, ul. U Trojice v klidné lokalitě nedaleko centra v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s dvouplotýnkovým vařičem. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří PVC. K bytu náleží sklep. K dispozici kolárna. Byt je v původním udržovaném stavu. Dům je panelový s výtahem po revitalizaci (PENB - C) - zateplený, plast. okna. Měsíční náklady na bydlení činí 1.900,- Kč vč. fondu oprav. K dispozici dle dohody. Cena 1.200.000,- Kč za nemovitost + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-garsoniery-v-dv-ul-u-trojice-c-budejovice-3. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt České Budějovice, prodej České Budějovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt České Budějovice od realitky, U Trojice České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 200 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 03.01.2017.

Fotogalerie: Prodej garsoniéry v DV, ul. U Trojice, Č. Budějovice - prodej byt 1+kk, 21 m2 U Trojice České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej garsoniéry v DV, ul. U Trojice, Č. Budějovice - prodej byt 1+kk, 21 m2 U Trojice České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti