Prodej kavárny se squashovými kurty

Prodej kavárny se squashovými kurty
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Lipník nad Bečvou
  • Velikost: 258 m2
  • Volný od: 10.10.2017
  • Aktualizace inzerátu: 28.09.2017
  • Cena: 2 500 000 Kč
  • Kontakt: Helena Kociánová
  • E-mail: helena22@seznam.cz
  • Telefon: 603185127
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáme zavedenou kavárnu - cukrárnu se dvěma squashovými kurty. Areál je zcela rekonstruován, umístěn uprostřed sídliště se skvělou dostupností. Před areálem Je možnost zahrádky. Možnost parkování, blízko středu města. V areálu jsou dva nové squashové kurty, nové zázemí (šatny, sprchy, WC). Objekt se prodává i s vnitřním vybavením. Původní cena objektu je 5,5 mil. Kč. Nemovitost je možné přizpůsobit dalším aktivitám, případně jej výhodně pronajmout. Prohlídky možné po domluvě kdykoliv. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-kavarny-se-squashovymi-kurty. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti prodej, hledám komerční prostory Lipník nad Bečvou, prodej Lipník nad Bečvou, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Lipník nad Bečvou, komerční prostory Lipník nad Bečvou, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční prostory Lipník nad Bečvou bez realitky, Lipník nad Bečvou, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát prodej komerční prostory a nabízím komerční prostory Lipník nad Bečvou. Požadovaná cena nemovitosti je 2 500 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Helena Kociánová, e-mail: helena22@seznam.cz, telefon: 603185127. Inzerát byl aktualizován dne 28.09.2017.

Fotogalerie: Prodej kavárny se squashovými kurty - prodej komerční prostory 258 m2 Lipník nad Bečvou

Prodej kavárny se squashovými kurty 1 Prodej kavárny se squashovými kurty 2 Prodej kavárny se squashovými kurty 3 Prodej kavárny se squashovými kurty 4 Prodej kavárny se squashovými kurty 5 Prodej kavárny se squashovými kurty 6 Prodej kavárny se squashovými kurty 7

Umístění na mapě: Prodej kavárny se squashovými kurty - prodej komerční prostory 258 m2 Lipník nad Bečvou

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti