Prodej komerční vily v Ostravě Radvanicích

Prodej komerční vily v Ostravě Radvanicích
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Šmídova, Ostrava
  • Velikost: 5+1 a větší, 600 m2
  • Volný od: 05.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 29.10.2016
  • Cena: 5 000 000 Kč
  • Garáž: ano
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: k prodeji 3.patrová vila s kancelářskými prostorami se sociálním zařízením 2 x na každém patře s celkovou užitnou plochou cca 600 m2 . V ceně jsou zahrnuty 2 velké garáže, parkovací plocha pro cca 10 vozidel a manipulační zatravněná oplocená plocha cca 3700m2 ke komerčním účelům. Objekt se nachází v Ostravě Radvanicích v dosahu místní mhd, zastávka cca 30m, vzdálenost do centra Ostravy je cca 8 km. Vytápění je ut na propan. Cena činí 5 mil.Kč. Tel: 777 25 95 75. E-mail: Indul@volny. cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-komercni-vily-v-ostrave-radvanicich-8. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti prodej, hledám komerční prostory Ostrava, prodej Ostrava, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ostrava, komerční prostory Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční prostory Ostrava bez realitky, Šmídova Ostrava, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát prodej komerční prostory s garáží se zahradou a nabízím komerční prostory Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 5 000 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 29.10.2016.

Fotogalerie: Prodej komerční vily v Ostravě Radvanicích - prodej komerční prostory 5+1 a větší, 600 m2 s garáží se zahradou Šmídova Ostrava

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej komerční vily v Ostravě Radvanicích - prodej komerční prostory 5+1 a větší, 600 m2 s garáží se zahradou Šmídova Ostrava

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti