Prodej novostavba 4+kk Troskotovice Brno-venkov

Prodej novostavba 4+kk Troskotovice Brno-venkov
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Troskotovice Brno-venkov
  • Velikost: 110 m2
  • Volný od: 02.02.2015
  • Aktualizace inzerátu: 25.09.2016
  • Cena: 1 250 000 Kč
  • Cena: 1250 Kč za 1 m2
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k prodeji tři novostavby RD v obci Troskotovice, okr.Brno venkov.Jeden RD je Z 90% dokončený, ďalší dvojdomek je v zastřešené hrubé stavbě. Nemovitosti o ZP 50m2 a užitné ploše 110 m2 se nachádzí na pozemcích 250m2. Cena RD z 90% dokončený je 1,8 mil.KČ včetne pozemku, přeploklad na dostavbu 200-300 tis.teda cena dokončeného cca 2,1 mil.s možností dokončení cca 1 měsíc. U hrubé stavby je cena 1,25 mil.KČ včetne pozemku,kalkukace na dokončení 600-700 tis. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-novostavba-4-kk-troskotovice-brno-venkov. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Troskotovice Brno-venkov , prodej Troskotovice Brno-venkov , prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Troskotovice Brno-venkov , dům Troskotovice Brno-venkov , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Troskotovice Brno-venkov bez realitky, Troskotovice Brno-venkov , dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Troskotovice Brno-venkov . Požadovaná cena nemovitosti je 1 250 000 Kč. Cena za metr čtvereční je 1250 Kč/m2. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 25.09.2016.

Fotogalerie: Prodej novostavba 4+kk Troskotovice Brno-venkov - prodej dům 110 m2 se zahradou Troskotovice Brno-venkov

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej novostavba 4+kk Troskotovice Brno-venkov - prodej dům 110 m2 se zahradou Troskotovice Brno-venkov

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti