Prodej podkrovního bytu 1 + kk

Prodej podkrovního bytu 1 + kk
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Krakovská, Olomouc
  • Velikost: 1+kk, 80 m2
  • Volný od: 15.10.2017
  • Aktualizace inzerátu: 28.09.2017
  • Cena: 2 950 000 Kč
  • Kontakt: Helena Kociánová
  • E-mail: helena22@seznam.cz
  • Telefon: 603185127
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáme krásný prostorný podkrovní byt 1 + kk na lukrativním místě blízko Šantovky a Smetanových sadů. Součástí bytu je i samostatná šatna, která zcela nahradí skříně, a dále je k dispozici menší půdní prostor. Vlastní topení i ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Z bytu je krásný výhled na panorama Olomouce a kostel sv. Michala. V domě není výtah. V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost. Byt se nachází na klidném nehlučném místě. Možnost parkování před domem. Prohlídky možné po domluvě kdykoliv, byt je k dispozici ihned. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-podkrovniho-bytu-1-kk. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Olomouc, prodej Olomouc, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Olomouc, byt Olomouc, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Olomouc bez realitky, Krakovská Olomouc, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Olomouc. Požadovaná cena nemovitosti je 2 950 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Helena Kociánová, e-mail: helena22@seznam.cz, telefon: 603185127. Inzerát byl aktualizován dne 28.09.2017.

Fotogalerie: Prodej podkrovního bytu 1 + kk - prodej byt 1+kk, 80 m2 Krakovská Olomouc

Prodej podkrovního bytu 1 + kk 1 Prodej podkrovního bytu 1 + kk 2 Prodej podkrovního bytu 1 + kk 3 Prodej podkrovního bytu 1 + kk 4 Prodej podkrovního bytu 1 + kk 5 Prodej podkrovního bytu 1 + kk 6 Prodej podkrovního bytu 1 + kk 7 Prodej podkrovního bytu 1 + kk 8 Prodej podkrovního bytu 1 + kk 9 Prodej podkrovního bytu 1 + kk 10

Umístění na mapě: Prodej podkrovního bytu 1 + kk - prodej byt 1+kk, 80 m2 Krakovská Olomouc

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti