Prodej pozemek Zahrada, 2019m2, Němčice u Holešova

Prodej pozemek Zahrada, 2019m2, Němčice u Holešova
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Němčice u Holešova
  • Velikost: 2019 m2
  • Volný od: 15.07.2017
  • Aktualizace inzerátu: 07.12.2017
  • Cena: 280 000 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím v klidné části obce Němčice u Holešova částečně oplocenou Zahradu s ovocnými stromy, o rozloze 2019 m2. Příjezdová cesta - obecní. Přivedeny IS. Možnost výstavby RD nebo chaty. Vhodné k bydlení,zahradničení i rekreaci.Dobrá občanská vybavenost i dopravní dostupnost - v blízkosti dálnice. Doporučuji prohlídku. RK nevolat. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemek-zahrada-2019m2-nemcice-u-holesova. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Němčice u Holešova, prodej Němčice u Holešova, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Němčice u Holešova, pozemek Němčice u Holešova, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Němčice u Holešova bez realitky, Němčice u Holešova, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek se zahradou a nabízím pozemek Němčice u Holešova. Požadovaná cena nemovitosti je 280 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 07.12.2017.

Fotogalerie: Prodej pozemek Zahrada, 2019m2, Němčice u Holešova - prodej pozemek 2019 m2 se zahradou Němčice u Holešova

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej pozemek Zahrada, 2019m2, Němčice u Holešova - prodej pozemek 2019 m2 se zahradou Němčice u Holešova

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti