Prodej pozemku ke komerčnímu využití v lokalitě Brno - Kníničky.

Prodej pozemku ke komerčnímu využití v lokalitě Brno - Kníničky.
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Brno - Kníničky
  • Velikost: 1243 m2
  • Volný od: 26.10.2016
  • Aktualizace inzerátu: 02.11.2016
  • Cena: 6 215 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme ve výhradním zastoupení majitele pozemek ke komerčnímu využití o celkové ploše 1.243 m2 v lokalitě Brno - Kníničky. V územním plánu vedené jako plocha rekreační zeleně. Využití pro rekreační areály, hřiště, koupaliště, pláže, kempinky. Přípustné jsou jednotlivé stavby služeb a veřejného stravování, klubové zařízení sloužící veřejnosti. V projednávaném novém územním plánu plochy pro sport a pohybové aktivity komerčního charakteru. Video: https://youtu.be/9TuuLUWliMM Další informace a více nabídek najdete na stránkách bonusreal. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-ke-komercnimu-vyuziti-v-lokalite-brno-kninicky. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Brno - Kníničky, prodej Brno - Kníničky, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno - Kníničky, pozemek Brno - Kníničky, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Brno - Kníničky od realitky, Brno - Kníničky, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Brno - Kníničky. Požadovaná cena nemovitosti je 6 215 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 02.11.2016.

Fotogalerie: Prodej pozemku ke komerčnímu využití v lokalitě Brno - Kníničky. - prodej pozemek 1243 m2 Brno - Kníničky

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej pozemku ke komerčnímu využití v lokalitě Brno - Kníničky. - prodej pozemek 1243 m2 Brno - Kníničky

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti