Prodej RD 4+1 s garáží a zahradou, Písek

Prodej RD 4+1 s garáží a zahradou, Písek
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Písek
 • Velikost: 4+1, 620 m2
 • Volný od: 02.02.2016
 • Aktualizace inzerátu: 02.08.2017
 • Cena: 4 700 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej RD dispozičně řešeného 4+1, 130 m2, celková rozloha pozemku 620 m2, v klidné lokalitě Budějovického Předměstí v Písku. Dům se nabízí bez vybavení. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - parkety a dlažba. V přízemí domu se nachází tech. místnost a garáž o rozloze 17,5 m2. V 1. patře je hala, kuchyň, ložnice, pokoj, koupelna, toalet a spíž. V 2. patře jsou 2 pokoj, komora a půdička o rozloze 8 m2. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem. Ohřev vody bojlerem. K domu náleží zahrada o rozloze 524 m2. Dům byl postaven v roce 1960, je po část. rekonstrukci (PENB - G) - střecha (před 2 lety). Interiér domu je v původním stavu vhodný k rekonstrukci dle představ nového majitele. K dispozici dle dohody. Cena 4.700.000,- Kč za nemovitost vč. provize RK (cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí). Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-4-1-s-garazi-a-zahradou-pisek-3. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Písek, prodej Písek, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Písek, dům Písek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Písek od realitky, Písek, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s balkonem s garáží se zahradou a nabízím dům Písek. Požadovaná cena nemovitosti je 4 700 000 Kč. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 02.08.2017.

Fotogalerie: Prodej RD 4+1 s garáží a zahradou, Písek - prodej dům 4+1, 620 m2 s balkonem s garáží se zahradou Písek

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej RD 4+1 s garáží a zahradou, Písek - prodej dům 4+1, 620 m2 s balkonem s garáží se zahradou Písek

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti