Prodej RD 4+kk s garáží a zahradou, Blansko - Kaplice

Prodej RD 4+kk s garáží a zahradou, Blansko - Kaplice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Blansko - Kaplice
  • Velikost: 4+kk, 964 m2
  • Volný od: 26.03.2018
  • Aktualizace inzerátu: 03.04.2018
  • Cena: 5 599 000 Kč
  • Garáž: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej RD typu bungalov dispozičně řešeného 4+kk, zastavěná plocha 211 m2, celková rozloha pozemku 964 m2, v klidné lokalitě obce Blansko ležící asi 1,5 km na východ od Kaplice v okrese Český Krumlov. Dům je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem; další vybavení dle dohody. V koupelně vana i sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - dlažba a plov. podlahy. Vytápění podlahové elektrické, krbová kamna. Ohřev vody bojlerem. K domu náleží prostorná dvougaráž, zahradní domek na nářadí a zahrada o rozloze se studnou s pitnou vodou o rozloze 753 m2. Dům byl kolaudován v roce 2007. K dispozici dle dohody. Cena 5.599.000,- Kč za nemovitost vč. provize RK (cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí) - při rychlém jednání možná sleva. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-4-kk-s-garazi-a-zahradou-blansko-kaplice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Blansko - Kaplice, prodej Blansko - Kaplice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Blansko - Kaplice, dům Blansko - Kaplice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Blansko - Kaplice od realitky, Blansko - Kaplice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží a nabízím dům Blansko - Kaplice. Požadovaná cena nemovitosti je 5 599 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 03.04.2018.

Fotogalerie: Prodej RD 4+kk s garáží a zahradou, Blansko - Kaplice - prodej dům 4+kk, 964 m2 s garáží Blansko - Kaplice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej RD 4+kk s garáží a zahradou, Blansko - Kaplice - prodej dům 4+kk, 964 m2 s garáží Blansko - Kaplice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti