Prodej RD 4+kk s garáží a zahradou v obci Rapšach

Prodej RD 4+kk s garáží a zahradou v obci Rapšach
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Rapšach
  • Velikost: 4+kk, 1350 m2
  • Volný od: 21.10.2016
  • Aktualizace inzerátu: 01.11.2016
  • Cena: 2 850 000 Kč
  • Garáž: ano
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej RD 4+kk, obytná plocha 140 m2, celková rozloha pozemku 1.350 m2, v klidné lokalitě obce Rapšach ležící asi 34 kilometrů jižně od Jindřichova Hradce a 21 kilometrů jihovýchodně od města Třeboň. Dům je část. vybavený - kuch. linkou s plyn. sporákem a pohovkou. V koupelně sprchový kout, příprava na vanu. Podlahovou krytinu tvoří - dřev. podlahy a dlažba. Vytápění je řešeno krbovými kamny, ohřev vody bojlerem. Dům má 2 podlaží, je nepodsklepený. K domu náleží prostorná garáž o rozloze 27 m2 a zahrada o rozloze 1.270 m2. Dům byl postaven před 6 lety. Veškerá občanská vybavenost v místě. Cena k jednání 2.850.000,- Kč za nemovitost + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-4-kk-s-garazi-a-zahradou-v-obci-rapsach. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Rapšach, prodej Rapšach, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Rapšach, dům Rapšach, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Rapšach od realitky, Rapšach, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Rapšach. Požadovaná cena nemovitosti je 2 850 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 01.11.2016.

Fotogalerie: Prodej RD 4+kk s garáží a zahradou v obci Rapšach - prodej dům 4+kk, 1350 m2 s garáží se zahradou Rapšach

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej RD 4+kk s garáží a zahradou v obci Rapšach - prodej dům 4+kk, 1350 m2 s garáží se zahradou Rapšach

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti