Prodej RD 5+1 se zahradou v obci Choustník

Prodej RD 5+1 se zahradou v obci Choustník
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Choustník
  • Velikost: 5+1 a větší, 900 m2
  • Volný od: 20.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2016
  • Cena: 1 700 000 Kč
  • Garáž: ano
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej rodinného domu dispozičně řešeného 5+1, obytná plocha 150 m2, na pozemku o celkové rozloze 900 m2, v centru obce Choustník ležící cca 22 km od Tábora. Dům je kompletně vybavený. Jsou zde 2 koupelny - sprchový kout, vana. Podlahovou krytinu tvoří - dlažba, parkety, PVC a koberec. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody bojlerem. Dům má 2 NP, z 1/3 je podsklepený - 2 sklepy. K domu náleží hospodářské stavení, 2 garáže a zahrada o rozloze 657 m2. Poslední rekonstrukce domu proběhla v 90. letech. Dům je v dobrém udržovaném stavu (PENB - E). K dispozici ihned. Cena 1.700.000,- Kč za nemovitost + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-5-1-se-zahradou-v-obci-choustnik-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Choustník, prodej Choustník, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Choustník, dům Choustník, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Choustník od realitky, Choustník, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Choustník. Požadovaná cena nemovitosti je 1 700 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2016.

Fotogalerie: Prodej RD 5+1 se zahradou v obci Choustník - prodej dům 5+1 a větší, 900 m2 s garáží se zahradou Choustník

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej RD 5+1 se zahradou v obci Choustník - prodej dům 5+1 a větší, 900 m2 s garáží se zahradou Choustník

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti