Prodej RD 8+2 v obci Stráž nad Nežárkou

Prodej RD 8+2 v obci Stráž nad Nežárkou
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Stráž nad Nežárkou
  • Velikost: 5+1 a větší, 910 m2
  • Volný od: 23.08.2016
  • Aktualizace inzerátu: 01.09.2016
  • Cena: 2 500 000 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej domu dispozičně řešeného 8+2, obytná plocha 232 m2, celková rozloha pozemku 910 m2, v klidné lokalitě obce Stráž nad Nežárkou ležící přibližně v polovině cesty mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní. Dům je vybavený kuchyňskou linkou; další vybavení dle dohody. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - PVC, dlažba a koberec. Vytápění je plynové (vafky, akumulačky) a krbem. Ohřev vody bojlerem. Dům je podsklepený, je zde možnost půdní vestavby. K domu náleží hospodářská budova o rozloze 111 m2, studna a zahrada o rozloze 371 m2. Možnost parkování v průjezdu domu. Dům je z 19. století v dobrém stavu (PENB - G) s možností komerčního využití. Cena 2.500.000,- Kč za nemovitost + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-8-2-v-obci-straz-nad-nezarkou-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Stráž nad Nežárkou, prodej Stráž nad Nežárkou, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Stráž nad Nežárkou, dům Stráž nad Nežárkou, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Stráž nad Nežárkou od realitky, Stráž nad Nežárkou, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Stráž nad Nežárkou. Požadovaná cena nemovitosti je 2 500 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 01.09.2016.

Fotogalerie: Prodej RD 8+2 v obci Stráž nad Nežárkou - prodej dům 5+1 a větší, 910 m2 se zahradou Stráž nad Nežárkou

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej RD 8+2 v obci Stráž nad Nežárkou - prodej dům 5+1 a větší, 910 m2 se zahradou Stráž nad Nežárkou

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti