Prodej RD Křižanovice u Bučovic

Prodej RD Křižanovice u Bučovic
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Křižanovice 190, Křižanovice
 • Velikost: 3+1, 152 m2
 • Volný od: 04.12.2016
 • Aktualizace inzerátu: 05.12.2016
 • Cena: 2 800 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Oldřich Cenek
 • E-mail: cnk@cnk.cz
 • Telefon: 777852510
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej RD Křižanovice u Bučovic, Nabízíme k prodeji rodinný dům v řadové zástavbě v dobrém stavu v klidné lokalitě Křižanovice u Bučovic. Celková zastavěná plocha je cca 152 m2. Nemovitost má nová plastová okna a skládá se z jednoho nadzemního podlaží, podkroví a je podsklepena. Přístup do obytné části je přes průjezd. V 1. NP se nachází veranda, kuchyně, průchozí obývací pokoj, pracovna, malá koupelna, samostatné wc, chodba a schodiště. V podkroví je jeden obytný pokoj- zbytek je půda s možností rekonstrukce na obytný prostor. Nemovitost je napojena na plyn, obecní vodovod a kanalizaci. Plynové topení má nový závěsný kotel. K domu náleží dvůr s technickými budovami a zahrada o celkové rozloze 1259 m2. Za dvorem se nachází také vlastní studna. Nemovitost je v současnosti volná ihned k nastěhování. RK prosím nekontaktovat! Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-krizanovice-u-bucovic. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Křižanovice, prodej Křižanovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Křižanovice, dům Křižanovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Křižanovice bez realitky, Křižanovice 190 Křižanovice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Křižanovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 800 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Oldřich Cenek, e-mail: cnk@cnk.cz, telefon: 777852510. Inzerát byl aktualizován dne 05.12.2016.

Fotogalerie: Prodej RD Křižanovice u Bučovic - prodej dům 3+1, 152 m2 se zahradou Křižanovice 190 Křižanovice

Prodej RD Křižanovice u Bučovic 1 Prodej RD Křižanovice u Bučovic 2 Prodej RD Křižanovice u Bučovic 3 Prodej RD Křižanovice u Bučovic 4 Prodej RD Křižanovice u Bučovic 5

Umístění na mapě: Prodej RD Křižanovice u Bučovic - prodej dům 3+1, 152 m2 se zahradou Křižanovice 190 Křižanovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti