Prodej RD Městec Králové

Prodej RD Městec Králové
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Boženy Němcové , Městec Králové
 • Velikost: 2+1, 354 m2
 • Volný od: 02.11.2017
 • Aktualizace inzerátu: 07.11.2017
 • Cena: 2 100 000 Kč
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Kamil Čehovský
 • E-mail: k.cehovsky@home4people.cz
 • Telefon: 603313176
Upravit hledání

Text inzerátu: Zprostředkujeme Vám výhradní prodej rodinného domu o velikosti 2+1 s možností půdní vestavby a rozšíření, celková plocha 354 m² v obci Městec Králové, okr. Nymburk. Dispozice domu jsou vstupní předsíň, chodba, obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, ložnice, komora s plynovým kotlem, koupelna s vanou a WC. K domu ještě patří místnost pro návštěvy, prádelna, dílna, sklad, dřevník, garáž a zastřešené stání a zahrádka. Dům je možno napojit na veškeré IS sítě, je napojen na plyn, kanalizaci, studnu, elektřina 220/380V. Dům prošel rekonstrukcí fasády, střechy a půdy je připraven na půdní vestavbu. V obci veškerá občanská vybavenost MŠ, ZŠ, restaurace, obchody, nemocnice. Velmi dobrá dostupnost do Poděbrady 18 km, D11 nájezd 12km. Více informací u makléře, vyřídíme za Vás i financování. Ev. číslo: 23930. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-mestec-kralove-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Městec Králové , prodej Městec Králové , prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Městec Králové , dům Městec Králové , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Městec Králové od realitky, Boženy Němcové Městec Králové , dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Městec Králové . Požadovaná cena nemovitosti je 2 100 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Kamil Čehovský, e-mail: k.cehovsky@home4people.cz, telefon: 603313176. Inzerát byl aktualizován dne 07.11.2017.

Fotogalerie: Prodej RD Městec Králové - prodej dům 2+1, 354 m2 s garáží se zahradou Boženy Němcové Městec Králové

Prodej RD Městec Králové 1 Prodej RD Městec Králové 2 Prodej RD Městec Králové 3 Prodej RD Městec Králové 4 Prodej RD Městec Králové 5 Prodej RD Městec Králové 6 Prodej RD Městec Králové 7 Prodej RD Městec Králové 8 Prodej RD Městec Králové 9 Prodej RD Městec Králové 10 Prodej RD Městec Králové 11 Prodej RD Městec Králové 12 Prodej RD Městec Králové 13 Prodej RD Městec Králové 14 Prodej RD Městec Králové 15 Prodej RD Městec Králové 16 Prodej RD Městec Králové 17 Prodej RD Městec Králové 18 Prodej RD Městec Králové 19 Prodej RD Městec Králové 20

Umístění na mapě: Prodej RD Městec Králové - prodej dům 2+1, 354 m2 s garáží se zahradou Boženy Němcové Městec Králové

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti