Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice.

Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice.
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Nedašov
 • Velikost: 5+1 a větší, 3848 m2
 • Volný od: 11.10.2017
 • Aktualizace inzerátu: 11.10.2017
 • Cena: 2 465 000 Kč
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: RKplus RKplus
 • E-mail: rkplus@seznam.cz
 • Telefon: 604920020
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Nedašov, cca 3 km od Brumova-Bylnice. Přízemí domu je zděné, nachází se zde větší místnost s kuchyňskou linkou a prosklenou stěnou s výhledem do zahrady, chodba, větší místnost v prosklené přístavbě, sklep s vodárnou a bojlerem na teplou vodu a sociálním zařízením s 2x WC a umývadlem. Přízemí domu bylo využíváno jako soukromá ordinace lékaře. Lze využít i jako kancelář nebo po menší úpravě jako bytovou jednotku 1+kk nebo 1+1 s vlastním vstupem. Na poschodí je chodba, 3 místnosti, kuchyně a koupelna s vanou a WC. V celém dome jsou dřevěná okna, většina oken jsou nová. Topení je elektrickými akumulačními kamny, v kuchyni je novější sporák na pevná paliva. Teplá voda je z elektrického bojleru. U domu je venkovní posezení navazující na stodolu, voda je z vlastní studny, obecní vodovod je na pozemku. Pozemek o celkové výměře 3.848 m² je oplocený. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-nedasov-u-brumova-bylnice. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Nedašov, prodej Nedašov, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nedašov, dům Nedašov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Nedašov od realitky, Nedašov, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Nedašov. Požadovaná cena nemovitosti je 2 465 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: RKplus RKplus, e-mail: rkplus@seznam.cz, telefon: 604920020. Inzerát byl aktualizován dne 11.10.2017.

Fotogalerie: Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. - prodej dům 5+1 a větší, 3848 m2 s garáží se zahradou Nedašov

Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 1 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 2 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 3 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 4 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 5 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 6 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 7 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 8 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 9 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 10 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 11 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 12 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 13 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 14 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 15 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 16 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 17 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 18 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 19 Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. 20

Umístění na mapě: Prodej RD Nedašov u Brumova-Bylnice. - prodej dům 5+1 a větší, 3848 m2 s garáží se zahradou Nedašov

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti