Prodej rodinného domu

Prodej rodinného domu
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Doubravčice
 • Velikost: 5+1 a větší, 150 m2
 • Volný od: 02.02.2015
 • Aktualizace inzerátu: 06.09.2016
 • Cena: 4 750 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Yvona Pospišilová
 • E-mail: pospisilovay@seznam.cz
 • Telefon: 724 031 792
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej prostorného domu uprostřed obce Doubravčice s velkým pozemkem 1 200 m2. K domu patří i bývalé hospodářské stavení – stodoly, které mají mnoho možností využití. Dům byl rekonstruován v roce 2000. Dům je dispozičně veden jako 5+1. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem, samostatná jídelna, kuchyně, komora, koupelna, v 1. patře se nachází 3 dětské pokoje, obývací hala, ložnice a koupelna. Zastavěná plocha domu činí 101 m2, užitná plocha 150 m2 + plocha hospodářských budov. Dům má dvě samostatné studny, jedna je kopaná, druhá vrtaná; samostatná kanalizace nově udělaná v obci, eurookna, střecha Bramac. Využití jedné stodoly, která je vyhřívaná a je připravená na rozšíření obytné plochy domu. Veškeré sítě jsou v této budově rozvedeny. Druhá stodola slouží spíše jako dílna, sklad a jiné možnosti. Krásná, vzrostlá zahrada bez sousedů. Velká výhoda je vzdálenost MHD 1 minutu od domu, 15 minut vlakové spojení navazující na Prahu (Brod, Úvaly). Dvě školky přímo v obci, obchod. Jedinečné klidné bydlení v blízkosti Prahy. RK nevolat !!! - nebudu reagovat. Pouze přímí vážní zájemci. V případě zájmu volejte na tel.: 724 031 792. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-86. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Doubravčice, prodej Doubravčice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Doubravčice, dům Doubravčice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Doubravčice bez realitky, Doubravčice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Doubravčice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 750 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Yvona Pospišilová, e-mail: pospisilovay@seznam.cz, telefon: 724 031 792. Inzerát byl aktualizován dne 06.09.2016.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu - prodej dům 5+1 a větší, 150 m2 se zahradou Doubravčice

Prodej rodinného domu 1 Prodej rodinného domu 2 Prodej rodinného domu 3 Prodej rodinného domu 4 Prodej rodinného domu 5 Prodej rodinného domu 6 Prodej rodinného domu 7 Prodej rodinného domu 8 Prodej rodinného domu 9 Prodej rodinného domu 10 Prodej rodinného domu 11

Umístění na mapě: Prodej rodinného domu - prodej dům 5+1 a větší, 150 m2 se zahradou Doubravčice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti