Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor

Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Rataje
  • Velikost: 4+1, 180 m2
  • Volný od: 17.10.2016
  • Aktualizace inzerátu: 17.10.2016
  • Cena: 1 590 000 Kč
  • Kontakt: Tomáš Pusztai
  • E-mail: V.trckova@seznam.cz
  • Telefon: 733361536
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor Je nám potěšením Vám nabídnout ke koupi prostorný rodinný dům v malebné obci Rataje. Rodinný dům se nachází v dobré dopravní dostupnosti do lázeňského města Bechyně (9 km) a okresního města Tábor (25 km). Obec leží v krásné, mírně pahorkaté krajině, kterou prochází říčka Smutná. Okolní krajina je velmi vyhledávaná turisty. Obcí prochází cyklostezka číslo 31 a lokální turistická trasa. V blízkosti se nachází zřícenina hradu Dobronice a další turistické cíle. Vlastní stavba se pak nachází v jižním okraji obce, v blízkosti volné přírody. Konstrukčně se jedná o dvoupodlažní montovanou stavbu se sedlovou střechou, přičemž 1. nadzemní podlaží, které slouží jako technické zázemí rodinného domu, je vystavěno kompletně z cihelných bloků TÝN CD-365. Druhé podlaží je zhotoveno dle typového projektu RD Jeseník (OKAL) s využitím dřevo deskových dílů. Objekt byl zkolaudován v roce 1988. Dispozičně je obytná část řešena jako bytová jednotka 4+1. Vstup do obytné části objektu je řešen přes venkovní schodiště, které vede přes vstupní dveře do chodby rodinného domu. Chodba v tomto případě slouží jako hlavní komunikační prostor z níž lze vstoupit do všech obytných místností domu, a to do kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, třech obytných místností a dále do koupelny s WC. Z obytného podlaží lze taktéž vstoupit schodištěm do suterénu domu nebo naopak do jeho podkroví. Podkroví je velmi prostorné a lze využít jeho potenciál na další rozšíření obytné části. V suterénu domu se nachází garáž, dílna, kotelna, uhelna, dva sklady a prádelna. Objekt je připojen na el. síť. Na pozemku se nachází studna. Napojení na pitnou vodu lze řešit připojením na obecní vodovod. Kanalizace je řešena vyvážecí jímkou, která se nachází na pozemku. Výhody této nemovitosti lze spatřovat například v prostorném a zajímavém dispozičním řešením obytné části, rozsáhlým technickým zázemím, možnosti využití potenciálu podkroví a poměrně velkým a členitým pozemkem situovaným v krásné lokalitě jižních Čech. Těšíme se na Vaší návštěvu. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-v-ratajich-okr-tabor. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Rataje, prodej Rataje, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Rataje, dům Rataje, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Rataje od realitky, Rataje, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Rataje. Požadovaná cena nemovitosti je 1 590 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Tomáš Pusztai, e-mail: V.trckova@seznam.cz, telefon: 733361536. Inzerát byl aktualizován dne 17.10.2016.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor - prodej dům 4+1, 180 m2 Rataje

Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 1 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 2 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 3 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 4 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 5 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 6 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 7 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 8 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 9 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 10 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 11 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 12 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 13 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 14 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 15 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 16 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 17 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 18 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 19 Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor 20

Umístění na mapě: Prodej rodinného domu v Ratajích okr. Tábor - prodej dům 4+1, 180 m2 Rataje

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti