Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín

Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Bělotín
 • Velikost: 5+kk, 2116 m2
 • Volný od: 07.07.2017
 • Aktualizace inzerátu: 07.07.2017
 • Cena: 1 Kč
 • Balkon: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Jiří Váhala
 • E-mail: 1cmr@seznam.cz
 • Telefon: 602732968
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej rozestavěného rodinného domu 5+kk v klidné části obce Bělotín. V přízemí se nachází zádveří, 2 pokoje, koupelna, WC, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu. V podkroví se nachází prostorná hala, 2 pokoje, koupelna a WC. Na střechu je použitá glazurovaná krytina firmy Tondach. Jsou dokončeny rozvody elektřiny, vody, omítky, rozvody topení, dokončuje se zateplení podlah v přízemí. V podkroví se připravuje dokončení podhledů sádrokartonem. Dům je částečně podsklepený. U domu je již instalována čistička odpadních vod, dle sdělení majitele se v roce 2017 chystá výstavba kanalizace. Na zahradě o velikosti 1.945 m2 jsou nasazeny ovocné stromky. Tento dům vybízí budoucího majitele k dokončení dle svých představ, případně s architektem vdechneme Vašemu novému domovu Váš osobní styl a vkus. V pracovní době můžete své malé děti svěřit učitelkám do mateřské školky, poté mohou pokračovat ve vzdělání na základní škole s dalšími 250 spolužáky v 1. – 9. třídě. Obec Bělotín svou polohou nabízí pestrou škálu sportovního i společenského vyžití. Přímo v obci se nachází fotbalové hřiště, tělocvična a sportovní areál základní školy, tělovýchovná jednota, zdravotní středisko, pošta, knihovna, hasiči, rybáři, myslivci i zahrádkáři. Pracovní dovednosti je možné uplatnit v místních firmách, popř. v nedalekých Hranicích. Výhodou je blízkost dálnice, výborné vlakové i autobusové spojení. Více informací k této nemovitosti Vám sdělí realitní makléř. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinny-dum-5-kk-belotin-3. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Bělotín, prodej Bělotín, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Bělotín, dům Bělotín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Bělotín od realitky, Bělotín, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s balkonem se zahradou a nabízím dům Bělotín. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Nemovitost má balkon. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Jiří Váhala, e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 07.07.2017.

Fotogalerie: Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín - prodej dům 5+kk, 2116 m2 s balkonem se zahradou Bělotín

Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín 1 Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín 2 Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín 3 Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín 4 Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín 5 Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín 6 Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín 7 Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín 8 Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín 9 Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín 10

Umístění na mapě: Prodej Rodinný dům, 5+kk, Bělotín - prodej dům 5+kk, 2116 m2 s balkonem se zahradou Bělotín

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti