Prodej Rodinný dům, Bělotín

Prodej Rodinný dům, Bělotín
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Bělotín
  • Velikost: 5+kk, 1000 m2
  • Volný od: 04.07.2017
  • Aktualizace inzerátu: 04.07.2017
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej rozestavěného rodinného domu 5+kk v klidné části obce Bělotín. V přízemí se nachází zádveří, 2 pokoje, koupelna, WC, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu. V podkroví se nachází prostorná hala, 2 pokoje, koupelna a WC. Na střechu je použitá glazurovaná krytina firmy Tondach. Jsou dokončeny rozvody elektřiny, vody, omítky, rozvody topení, dokončuje se zateplení podlah v přízemí. V podkroví se připravuje dokončení podhledů sádrokartonem. Dům je částečně podsklepený. U domu je již instalována čistička odpadních vod, dle sdělení majitele se v roce 2017 chystá výstavba kanalizace. Na zahradě o velikosti 829 m2 jsou nasazeny ovocné stromky. Nabízíme možnost přikoupení sousedního pozemku o velikosti 1.116 m2. Tento dům vybízí budoucího majitele k dokončení dle svých představ, případně s architektem vdechneme Vašemu novému domovu Váš osobní styl a vkus. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinny-dum-belotin-10. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Bělotín, prodej Bělotín, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Bělotín, dům Bělotín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Bělotín od realitky, Bělotín, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Bělotín. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jiří Váhala, e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 04.07.2017.

Fotogalerie: Prodej Rodinný dům, Bělotín - prodej dům 5+kk, 1000 m2 Bělotín

Prodej Rodinný dům, Bělotín 1 Prodej Rodinný dům, Bělotín 2 Prodej Rodinný dům, Bělotín 3 Prodej Rodinný dům, Bělotín 4 Prodej Rodinný dům, Bělotín 5 Prodej Rodinný dům, Bělotín 6 Prodej Rodinný dům, Bělotín 7 Prodej Rodinný dům, Bělotín 8 Prodej Rodinný dům, Bělotín 9

Umístění na mapě: Prodej Rodinný dům, Bělotín - prodej dům 5+kk, 1000 m2 Bělotín

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti