Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1

Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Omlenička
  • Velikost: 3+1, 65 m2
  • Volný od: 18.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 18.11.2016
  • Cena: 800 000 Kč
  • Kontakt: Johana Bursíková
  • E-mail: johana.bursikova@email.cz
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji slunečný, rekonstruovaný byt 3+1 o rozloze 65 m2 na návsi malé obce Omlenička čítající cca 280 obyvatel. Jedná se o velmi klidnou, bezpečnou lokalitu v blízkosti přírody s hezkými procházkami v okolí a dobrým autobusovým spojením do cca 5 km vzdálené Kaplice, kde se nachází veškerá občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, SŠ, pošta, Albert, Penny Market, atd.). V samotné Omleničce je možné využít prodejny Coop hned naproti bytu. Autobusem se dostanete i do cca 20 km vzdáleného historického Českého Krumlova. Dále je možné využít vlakového nádraží vzdáleného cca 15 minut pěšky se spojením do Českých Budějovic. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2012, má nové plovoucí podlahy a dlažbu, plastová okna, novou koupelnu a kuchyňskou linku. Nachází se ve zvýšeném přízemí malého, klidného bytového domu jen s devíti byty. Z ulice do bytu vidět není. Byt má okna na východ, západ i jih, je tedy opravdu dobře prosvětlený. V bytu se nachází samostatné WC, koupelna s vanou, kuchyň, obývací pokoj a dvě ložnice. K bytu patří sklep. Byt je vytápěn ústředním topením napojeným na krbová kamna. Je možné investovat do koupi kotle pro nezávislé a pohodlnější vytápění. Kotel je možno umístit do sklepa. Díky slunečné dispozici bytu by bylo také možné instalovat solární panely. Byt je neobývaný, ihned volný k nastěhování. Prohlídky o víkendech. Více informací: johana.bursikova@email.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-slunneho-rekonstruovaneho-bytu-3-1. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Omlenička, prodej Omlenička, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Omlenička, byt Omlenička, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Omlenička bez realitky, Omlenička, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Omlenička. Požadovaná cena nemovitosti je 800 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Johana Bursíková, e-mail: johana.bursikova@email.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 18.11.2016.

Fotogalerie: Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 - prodej byt 3+1, 65 m2 Omlenička

Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 1 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 2 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 3 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 4 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 5 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 6 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 7 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 8 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 9 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 10 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 11 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 12 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 13 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 14 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 15 Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 16

Umístění na mapě: Prodej slunného, rekonstruovaného bytu 3+1 - prodej byt 3+1, 65 m2 Omlenička

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti