Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva

Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Dolní Bečva
  • Velikost: 2451 m2
  • Volný od: 31.12.2017
  • Aktualizace inzerátu: 31.12.2017
  • Cena: 535 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáme mírně svažitý stavební pozemek o celkové velikosti až 2.451 m2 určeném v územním plánu obce na výstavbu rodinného domu. Celodenně prosluněný pozemek nabízí krásný výhledem na Moravskoslezské Beskydy a Rožnovskou brázdu a je vzdálen 10 minut od Rožnova pod Radhoštěm. Elektřina a obecní voda je na hranici pozemku, plyn ve vzdálenosti 30 m od pozemku. Možnost odkoupení části pozemku o velikosti 1.000 až 1.400 m2. Příjezd k pozemku je po obecní celoročně udržované asfaltové komunikaci. V obci se nachází obecní úřad, pošta, praktický, dětský i zubní lékař, knihovna, myslivecký spolek, hasiči a jiné. Možnost výstavby rodinného domu dle výběru. Více informací k pozemku Vám sdělí realitní makléř při prohlídce této parcely. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebni-pozemek-dolni-becva-3. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Dolní Bečva, prodej Dolní Bečva, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Dolní Bečva, pozemek Dolní Bečva, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Dolní Bečva od realitky, Dolní Bečva, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Dolní Bečva. Požadovaná cena nemovitosti je 535 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jiří Váhala, e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 31.12.2017.

Fotogalerie: Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva - prodej pozemek 2451 m2 Dolní Bečva

Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva 1 Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva 2 Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva 3 Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva 4 Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva 5 Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva 6 Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva 7

Umístění na mapě: Prodej Stavební pozemek, Dolní Bečva - prodej pozemek 2451 m2 Dolní Bečva

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti