Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek

Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Panské Nové Dvory, Frýdek - Místek
  • Velikost: 17700 m2
  • Volný od: 30.12.2017
  • Aktualizace inzerátu: 30.12.2017
  • Cena: 6 018 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej pozemku ve Frýdku-Místku, část Panské Nové Dvory. Pozemek je územním plánem vhodný k drobné a řemeslné výrobě spojené s bydlením. Pozemek má velikost 17.700 m2 a sousedí s lesem i malým potůčkem. Na pozemku je navezen lomový kámen na zhotovení zpevněných ploch. Příjezd k pozemku je po asfaltové komunikaci s přizpůsobenou průjezdností pro nákladní vozy. Vzhledem k velikosti pozemku je možné oddělit část komerční od obytné. Na tento pozemek je vypracovaná studie s využitím pro sociální služby v jedno až dvoupodlažních objektech charakteru rodinného pobytu. Videoprohlídka pozemku na adrese: https://youtu.be/VyEQ7GLrdFM Podrobnější informace Vám sdělí realitní makléř. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebni-pozemek-frydek-mistek-6. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Frýdek - Místek, prodej Frýdek - Místek, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Frýdek - Místek, pozemek Frýdek - Místek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Frýdek - Místek od realitky, Panské Nové Dvory Frýdek - Místek, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Frýdek - Místek. Požadovaná cena nemovitosti je 6 018 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jiří Váhala, e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 30.12.2017.

Fotogalerie: Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek - prodej pozemek 17700 m2 Panské Nové Dvory Frýdek - Místek

Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek 1 Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek 2 Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek 3 Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek 4 Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek 5 Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek 6 Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek 7

Umístění na mapě: Prodej Stavební pozemek, Frýdek - Místek - prodej pozemek 17700 m2 Panské Nové Dvory Frýdek - Místek

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti