Prodej Stavební pozemek, Frýdek-Místek

Prodej Stavební pozemek, Frýdek-Místek
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Panské Nové Dvory, Frýdek-Místek
  • Velikost: 17700 m2
  • Volný od: 20.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 14.01.2017
  • Cena: 6 106 500 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej pozemku ve Frýdku-Místku, část Panské Nové Dvory. Pozemek je územním plánem vhodný k drobné a řemeslné výrobě spojené s bydlením. Pozemek má velikost 17.700 m2. Na pozemku je navezen lomový kámen na zhotovení zpevněných ploch. Příjezd k pozemku je po asfaltové komunikaci s přizpůsobenou průjezdností pro nákladní vozy. Pozemek sousedí s lesem a malým potůčkem. Vzhledem k velikosti pozemku je možné oddělit část komerční od obytné. Na tento pozemek je vypracovaná studie s využitím pro sociální služby v jedno až dvoupodlažních objektech charakteru rodinného pobytu. Videoprohlídka pozemku na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=VyEQ7GLrdFM&feature=youtu.be Podrobnější informace Vám sdělí realitní makléř. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebni-pozemek-frydek-mistek. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Frýdek-Místek, prodej Frýdek-Místek, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Frýdek-Místek, pozemek Frýdek-Místek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Frýdek-Místek od realitky, Panské Nové Dvory Frýdek-Místek, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Frýdek-Místek. Požadovaná cena nemovitosti je 6 106 500 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 14.01.2017.

Fotogalerie: Prodej Stavební pozemek, Frýdek-Místek - prodej pozemek 17700 m2 Panské Nové Dvory Frýdek-Místek

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej Stavební pozemek, Frýdek-Místek - prodej pozemek 17700 m2 Panské Nové Dvory Frýdek-Místek

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti