Prodej Stavební pozemek, Lučina, část Kocurovice

Prodej Stavební pozemek, Lučina, část Kocurovice
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Lučina
  • Velikost: 1052 m2
  • Volný od: 23.12.2017
  • Aktualizace inzerátu: 22.12.2017
  • Cena: 547 040 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej slunného pozemku velikosti 1.052 m2 v obci Lučina, část Kocurovice v okrese Frýdek-Místek. Pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu s přístupem po obecní komunikaci. Vodovodní řád je přes silnici, plyn ve vzdálenosti 65 metrů. V obci Lučina se nachází mateřská i základní škola, obecní úřad, knihovna, pošta, praktický, dětský i zubní lékař, potraviny, kadeřnictví a samozřejmě nechybí pálenice. Obec Lučina svou polohou nabízí pestrou škálu sportovního i společenského vyžití. Přímo v obci se nachází spolek dobrovolných hašičů, myslivci, zahrádkáři, rybáři a oddíl kopané. V horkých letních dnech se ochladíte na přehradě Žermanice. Obec Lučina se řadí mezi nejmladší obce bývalého Československa. Oficiálně vznikla 8. ledna 1956 po volbách zastupitelů. Katastrální území obce se skládá ze dvou částí a to Lučina a Kocurovice. Obec Lučina zaujímá rozlohu 744 ha a žije v ní 1100 přihlášených obyvatel. Nájezd na dálnici D 48 je vzdálen 3 km s napojením do Frýdku-Místku, Třince nebo Českého Těšína, továrna Hyundai je vzdálena 4 km. Více informací k pozemku Vám sdělí realitní makléř. Videoprohlídka pozemku: https://www.youtube.com/watch?v=AB7PMNcEkaE Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebni-pozemek-lucina-cast-kocurovice-7. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Lučina, prodej Lučina, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Lučina, pozemek Lučina, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Lučina od realitky, Lučina, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Lučina. Požadovaná cena nemovitosti je 547 040 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jiří Váhala, e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 22.12.2017.

Fotogalerie: Prodej Stavební pozemek, Lučina, část Kocurovice - prodej pozemek 1052 m2 Lučina

Prodej Stavební pozemek, Lučina, část Kocurovice 1 Prodej Stavební pozemek, Lučina, část Kocurovice 2 Prodej Stavební pozemek, Lučina, část Kocurovice 3 Prodej Stavební pozemek, Lučina, část Kocurovice 4 Prodej Stavební pozemek, Lučina, část Kocurovice 5

Umístění na mapě: Prodej Stavební pozemek, Lučina, část Kocurovice - prodej pozemek 1052 m2 Lučina

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti