Prodej Stavební pozemek, Ženklava

Prodej Stavební pozemek, Ženklava
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Ženklava
  • Velikost: 1000 m2
  • Volný od: 15.01.2017
  • Aktualizace inzerátu: 15.01.2017
  • Cena: 440 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáme stavební pozemky o celkové výměře 8.308 m2 na okraji stávající zástavby rodinných domů, mírně se svažující směrem k jihozápadu. Možnost rozdělit na více parcel dle požadavku kupujících. Inženýrské sítě v bezprostřední blízkosti pozemku. Dobrá dopravní dostupnost, příjezd po zpevněné komunikaci. Vhodný k individuální rodinné výstavbě. V obci se nachází MŠ a ZŠ, obecní úřad, pošta a zdravotní středisko. Cena 440 Kč/m2. Zdarma Vám zajistíme optimální variantu financování. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebni-pozemek-zenklava-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Ženklava, prodej Ženklava, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ženklava, pozemek Ženklava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Ženklava od realitky, Ženklava, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Ženklava. Požadovaná cena nemovitosti je 440 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jiří Váhala, e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 15.01.2017.

Fotogalerie: Prodej Stavební pozemek, Ženklava - prodej pozemek 1000 m2 Ženklava

Prodej Stavební pozemek, Ženklava 1 Prodej Stavební pozemek, Ženklava 2 Prodej Stavební pozemek, Ženklava 3 Prodej Stavební pozemek, Ženklava 4 Prodej Stavební pozemek, Ženklava 5 Prodej Stavební pozemek, Ženklava 6 Prodej Stavební pozemek, Ženklava 7 Prodej Stavební pozemek, Ženklava 8

Umístění na mapě: Prodej Stavební pozemek, Ženklava - prodej pozemek 1000 m2 Ženklava

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti