Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky

Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Osová Bítýška
  • Velikost: 1137 m2
  • Volný od: 04.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 02.02.2017
  • Cena: 720 000 Kč
  • Kontakt: Bonusreal Bonusreal
  • E-mail: info@bonusreal.cz
  • Telefon: 776755126
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej stavebního pozemku obci Záblatí u Osové Bítýšky. Jedná se o stavební parcelu o celkové ploše 1.137 m2 určenou ke stavbě samostatně stojícího rodinného domu. Veškeré inženýrské sítě - voda, kanalizace, plyn, elektro přivedeny na pozemek, komunikace asfaltový povrch, chodníky a odstavná stání zámková dlažba. Veškerá občanská vybavenost v obci - školka, škola, lékaři (praktický, dětský, zubní), sportovní hala, obchody. Výborná dopravní dostupnost (vlak, bus) sjezd z dálnice D1 (Velká Bíteš nebo Osová Bítýška), z Brna cca 35 km, Velké Bíteše 7 km, Velké Meziříčí 15 km. Možnost projektové dokumentace rodinného domu. Cena je včetně provize RK a kompletního servisu. Video: https://youtu.be/-5Iz5CUX1Cs Další informace a více nabídek najdete na stránkách bonusreal, nebo volejte makléře 776755126. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebniho-pozemku-v-obci-zablati-u-osove-bitysky-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Osová Bítýška, prodej Osová Bítýška, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Osová Bítýška, pozemek Osová Bítýška, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Osová Bítýška od realitky, Osová Bítýška, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Osová Bítýška. Požadovaná cena nemovitosti je 720 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Bonusreal Bonusreal, e-mail: info@bonusreal.cz, telefon: 776755126. Inzerát byl aktualizován dne 02.02.2017.

Fotogalerie: Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky - prodej pozemek 1137 m2 Osová Bítýška

Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky 1 Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky 2 Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky 3 Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky 4 Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky 5 Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky 6 Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky 7 Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky 8

Umístění na mapě: Prodej stavebního pozemku v obci Záblatí u Osové Bítýšky - prodej pozemek 1137 m2 Osová Bítýška

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti