Prodej stavebního pozemku v Praze 7 Troji

Prodej stavebního pozemku v Praze 7 Troji
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: V Podhoří 783/2b, Troja-Praha 7, Praha
  • Velikost: 1173 m2
  • Volný od: 27.10.2016
  • Aktualizace inzerátu: 28.10.2016
  • Cena: 23 000 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej stavebního pozemku v Troji, který není součástí povodňového území. Na pozemku je RD 3kk dřevostavba přízemní nepodsklepený z roku 2006 + parkovací stání pro 2 vozidla, rekreační chalupa, zastřešený bazén s tepelným čerpadlem, jezírko, vlastní plnohodnotná 20m studna vrtaná ve skále, udržovaná zahrada se vzrostlými stromy a keři a kompletní inženýrské sítě. Přibližně 100m od pozemku je konečná zastávka busu č.112 směr Holešovice a č.236 směr Bohnice, obě linky s přestupem na přívoz, který je od pozemku vzdálen cca 300m. Dále je v dosahu cyklostezka, ZOO, botanická zahrada a OC Krakov. RK prosím nekontaktovat. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-stavebniho-pozemku-v-praze-7-troji. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Praha, prodej Praha, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, pozemek Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Praha bez realitky, V Podhoří 783/2b, Troja-Praha 7 Praha, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 23 000 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 28.10.2016.

Fotogalerie: Prodej stavebního pozemku v Praze 7 Troji - prodej pozemek 1173 m2 V Podhoří 783/2b, Troja-Praha 7 Praha

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej stavebního pozemku v Praze 7 Troji - prodej pozemek 1173 m2 V Podhoří 783/2b, Troja-Praha 7 Praha

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti