Prodej velkého RD ve Znojmě

Prodej velkého RD ve Znojmě
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Znojmo
 • Velikost: 5+1 a větší, 258 m2
 • Volný od: 24.02.2018
 • Aktualizace inzerátu: 24.02.2018
 • Cena: 6 000 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Reality Plachý r.s.o. Reality Plachý r.s.o.
 • E-mail: info@realityplachy.cz
 • Telefon: +420774919434
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej dvougeneračního RD v centru města. Dům má velice výhodnou polohu, v blízkosti jsou obchody, restaurace, školy, úřady a velké možnosti pro sportovní vyžití. Dům je ideální pro komerční využití i pro bydlení dvou generací. Má dvě nadzemní podlaží a suterén. V přízemí je krásný byt 2+1 o výměře cca 86 m2, prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní a francouzským oknem na terasu, vekou 17 m2, ložnici , koupelnu, samostatné WC a spíž. V podkroví o výměře celkem 85 m2, je velký pokoj 68,5 m2 , koupelna s toaletou a šatna. V pokoji je možné dodělat kuchyňský kout a bude zde samostatný byt. V obou patrech je plovoucí podlaha, v celém domě jsou nová dřevěná EURO okna. V suterénu jsou dva pokoje, koupelna s WC, prádelna a dva sklady, na podlahách zde je položena keramická dlažba. Ze suterénu do patra je podél schodiště instalován sedačkový výtah. Za domem je pěkná zatravněná zahrada. Dům je ve výborném stavu, po celkové rekonstrukci. Nová okna, zateplená fasáda, sedlová střecha. Vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kotlem a radiátory. V domě je ještě jeden komín, plánovaný pro krbová kamna. PENB nebylo doposud dodán, proto uvádíme G. S financováním vám rádi pomůžeme! Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-velkeho-rd-ve-znojme. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Znojmo, prodej Znojmo, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Znojmo, dům Znojmo, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Znojmo od realitky, Znojmo, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Znojmo. Požadovaná cena nemovitosti je 6 000 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Reality Plachý r.s.o. Reality Plachý r.s.o., e-mail: info@realityplachy.cz, telefon: +420774919434. Inzerát byl aktualizován dne 24.02.2018.

Fotogalerie: Prodej velkého RD ve Znojmě - prodej dům 5+1 a větší, 258 m2 se zahradou Znojmo

Prodej velkého RD ve Znojmě 1 Prodej velkého RD ve Znojmě 2 Prodej velkého RD ve Znojmě 3 Prodej velkého RD ve Znojmě 4 Prodej velkého RD ve Znojmě 5 Prodej velkého RD ve Znojmě 6 Prodej velkého RD ve Znojmě 7 Prodej velkého RD ve Znojmě 8 Prodej velkého RD ve Znojmě 9 Prodej velkého RD ve Znojmě 10 Prodej velkého RD ve Znojmě 11 Prodej velkého RD ve Znojmě 12 Prodej velkého RD ve Znojmě 13 Prodej velkého RD ve Znojmě 14 Prodej velkého RD ve Znojmě 15 Prodej velkého RD ve Znojmě 16 Prodej velkého RD ve Znojmě 17 Prodej velkého RD ve Znojmě 18 Prodej velkého RD ve Znojmě 19 Prodej velkého RD ve Znojmě 20

Umístění na mapě: Prodej velkého RD ve Znojmě - prodej dům 5+1 a větší, 258 m2 se zahradou Znojmo

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti